Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam már többször...

Miért álmodtam már többször is a VV-s Attilával?

Figyelt kérdés
Pedig szeretem a férjem,nincs szexuális gondunk sem.....
2012. jan. 24. 16:18
1 2
 1/15 anonim válasza:

:)


Való világon alszol el? Mert lehet,hogy ugye azt nézted utoljára és így marad meg benned a kép.

2012. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
XDDD OMG NE ROHOGTESSENEK MAAR !!!!!!!!!!!
2012. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mi a vicces kedves 2.-dik?:))))))
2012. jan. 24. 19:09
 4/15 WorfHadnagy ***** válasza:
Én egy jóval értelmesebb figurával, Leonard Nimoy-jal szoktam sűrűn összefutni álmomban... Azzal álmosik általában az ember, aki befészkeli magát a tudatalattijába. Vagy olyan dolgokkal, amik sokat foglalkoztatnak, pl. elég sokszor találtam magam Minecraft-os helyszínen, és nem hanyagolom azt a játékot...
2012. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Mert te is azok közé tartozol, akik még elalvás előtt is ezt a prolicirkuszt nézik.
2012. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elég ha nézed a Való Világot és Attila közben kivált belőled ilyen-olyan érzést. Aztán random válogat az egész napi érzésből este az agyad. És így. :)
2012. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én már álmodtam a Gyilkos elmék szereplőivel is, és nem hinném, hogy ez bármit is jelentene...(Kivéve, hogy függő vagyok.)
2012. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Biztos ö lesz a ferjed. XD

Csak vicc volt, bocs.

Miket almodsz vele amugy? Mert nem mindegy...

2012. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Jah, miket szoktál álmodni...bár, én arra következtetek, hogy mocsko dolgokat :D (ha már a szexuális gondokat emlegetted)
2012. febr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
*mocskos
2012. febr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!