Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Éjszaka valami borzalmasat...

Smiley55 kérdése:

Éjszaka valami borzalmasat álmodtam. Mit jelenthet? Értelmes válaszokat légyszives!

Figyelt kérdés

Szóval..Azt álmodtam,hogy itthonról elutaztam a volt barátomhoz Erdélybe,és a vonaton találkoztam egy sráccal.Beszélgettünk és mivel Ő is egyedül volt,társultam hozzá.Leszálltunk a vonatról,a buszmegálló felé tartottunk,amikor megláttam egy vértócsát,amit pár ember körülvett.Odamentünk,és elkezdték mesélni,hogy mi történt."Egy gyilkos megkéselt egy kisfiút..Bemászott a szobája ablakán,megszúrta,majd a kisfiú elkezdett szaladni egy szúrt sebbel a mellkasán.Ki az ablakon majd le a létrán és az utcán.-Az utcán valóban láttuk a vért..A falon a kezei nyomát,és a vérrel kirajzolódott lábnyomát."-Mit jelenthet ez?Mi a motívuma a vérnek,a gyilkosnak és a halálnak..illetve a kisfiúnak??-a kisfiú kapcsán egyből öcsémre gondoltam..



A(z) (értelmes)választ előre is köszönöm!



2012. jan. 22. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Semmit. Van, hogy rosszat álmodik az ember, próbáld magad túltenni rajta és a valósággal foglalkozni az álmok helyett.
2012. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét hogy nincsenek e problémáid.Lelki anyagi stb.Mert ezek attól is lehetnek különböző családi problémák például.Én nem nagyon hiszek az álomfejtésben.Vagy esetleg nem néztél olyan filmet gyilkosságosat vagy valami hasonlót.
2012. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent szerintem se. Én olyat álmodtam éjszaka, hogy még magam is meglepődtem..!


* Suliban voltam, és kimentem órán wcre, láttam, hogy az egyik wc foglalt mert piros volt. Elvégeztem a dolgomat és közben egyfolytában fura hangokat hallottam a zárt wcből, ezért felálltam a wc tetejére és fölül átnéztem...


Egy csaj ült ott és megakart támadni. Valahogy átkerültem hozzá és annyira féltem tőle, hogy a fejét szétvertem az ajtóba de olyan szinten, hogy teljesen eltorzult az egész arca, végül elájult.


Sose verekedtem, nem vagyok erőszakos típus ráadásul lány vagyok!

2012. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Porblémák azok vannak persze,mint mindenhol.De igazából most nyugis napjaim vannak..Nem néztem horrort,és nem is olvastam még hasonlót se.Csak úgy jött.Lehet tényleg nem jelent semmit..De azért fura,mert sosem álmodok ilyen morbid dolgokat.Köszönöm azért a válaszotokat!:)
2012. jan. 22. 17:11
 5/5 anonim válasza:

lefekvés elött ne nézz horrorfilmet,

nem jelent semmit sem

2012. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!