Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig azokkal...

Miért álmodok mindig azokkal a személyekkel?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja 2 ember is kiszállt az életemből,egyik a volt barátom(szakítottunk),a másik a legjobb barátnőm(össze vesztünk) és 2 napja folyamatosan velük álmodok,pedig hozzá kell tennem a volt barátomba még csak szerelmes se voltam nagyon.
2012. febr. 5. 11:42
 1/3 anonim válasza:

Ha velük álmodsz akkor az azért lehet mert mégis foglalkoztat téged, nem lehet hogy hiányoznak? Rendben nem voltál szerelmes annyira a barátodba, de ha együtt voltatok akkor biztosan hiányozhat valamire, mint csak személyiség mondjuk. Mint barát, nem mint párkapcsolati partner. Én is minden nap álmodok az exem-ről, azért mert sokszor gondolok rá 1 nap, még ha 1 pillanatra is.

Nem lehet hogy nem zártál még le valamit magadban? Mondjuk összevesztetek, vagy átvertek, vagy akármi ilyesmi... ez esetben ezért gondolsz rájuk ennyit. Vagy csak simán hiányoznak.

2012. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a legjobb barátnőm nagyon hiányzik,bár mind a kettőjükre gondolok mindennap ,de én már 1 hónapja együtt vagyok valakivel,szeretjük egymást nagyon,az exem nem hiányzik,de még is azt álmodom vele hogy megment valami elöl,vagy csak éppen sétálunk együtt
2012. febr. 5. 14:50
 3/3 anonim válasza:

ez azért van, mert elvesztetted ezt a két embert az életedből, és még nem szoktál hozzá, legalábbis tudat alatt még nem


ne aggódj, majd elmúlik, csak két ember kikerülése az életedből nagyjából azonos időben kicsit jobban kihatott Rád, mint azt Te gondolnád.


próbálj azokra összpontosítani, akik még részesei az életednek, ez a mostani gondod meg majd lassan el fog múlni:) én tudom

2013. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!