Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan álmod, ami a...

Volt már olyan álmod, ami a következő napjaidat, heteidet megváltoztatta?

Figyelt kérdés

Kb. 3 évvel ezelőtt álmodtam egy szokatlant, amilyet addig, és azóta soha. Álmomban meghaltam, összeestem egy áruházszerű helyen. Halvány vajszinű járólappal volt lerakva a hely. Ahogy ott feküdtem, csak egy csíkos zoknis nő lábát láttam, aki valószinűleg segíteni próbált. Aztán hihetetlen boldogság tört rám. Majd felébredtem. Mégsem voltam olyan, mint mikor egy rossz "meghalós" álom után felébred az ember. Sőt! Napokig, hetekig áthatotta az életemet az a boldogság érzés, amit álmomban átéltem. Mintha a föld felett jártam volna napokig, vagy 40 kilóval könnyebbnek éreztem magam. Azóta is nagyon sokszor eszembe jut az az álom.


Annyira életszerű volt az az álom, nem olyan össze-vissza, mint amiket általában álmodok.


Lehet, hogy előre megálmodtam? Lehet, hogy tényleg bekövetkezik?

Azóta, ha meglátok olyan csíkos zoknis nőket, elkap a szívbaj, hogy "talán most?"


Valakinek volt már hasonló élménye?


2012. febr. 10. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes álmod volt.


Nekem is rengetegszer volt hasonló, sőt még érdekesebb, mely azóta is részben hatással van rám.

Hosszú lenne ide leírnom.

2012. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És szoktak álmaid, ill. álomrészletek valóraválni? Nekem sokszor van olyan, hogy csinálok valamit, és közben rádöbbenek, hogy ezt a folyamatot, ezeket a körülményeket már egyszer átéltem, álmomban. Nem sima "dezsavű" érzés, mert tudom, hogy megálmodtam korábban.


Ennek tükrében különösen ijesztő a csíkos térdzoknis női lábak látványa! :-)

2012. febr. 10. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, olyan velem is gyakran van! :) Legutóbbi olyan álmom után is egy nap valahogy ismerős helyzetbe kerültem, eszembe is jutott, hogy azt egyszer már álmodtam.
2012. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pár éve azt álmodtam hogy anyukám, meg az öcsém meghalt ... annyira hihetően álmodtam meg, hogy legalább egy évig attól féltem hogy tényleg bekövetkezik .. mindig siettem haza, ha még nem voltak otthon aggódtam, hogy merre vannak, mit csinálnak, ha anya elment itthonról mindig mondtam neki, hogy siessen ... aztán egyszer csak elmúlt ez a rossz érzés
2012. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valamit álmodok, akkor általában aznap funkcionális zombi vagyok. Nem igazán számít hogy jó, vagy rossz, általában inkább zavaros, és olyankor valahogy egész nap furcsán érzem magam.

Ismerek olyat, aki nem egyszer álmodta már meg azt, ami másnap pontosan ugyanúgy megtörtént, az én álmaim szerencsére ritkán szoktak bejönni.

2012. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Deja vu...
2012. febr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!