Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt veled olyan szellemekk...

Bóna Barbara kérdése:

Történt veled olyan szellemekkel kapcsolatos dolog ami megváltoztatta az életed negatív vagy pozitív irányba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
rájöttem,hogy semmit nem szabad tagadnom,mert bármi lehetséges,a tudomány még gyerekcipőben jár.Erre jöttem rá,ami szerintem hasznos.Mostantól nem tagadok semmit,mindennek megadom a lehetőséget,hogy létezik.
2010. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Megtanultam, hogy ne játsszak azzal, ami nem játék. Tudom, hogy az élet többről szól mint az ösztönök kielégítése.
2010. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
41%
Szia,pozitivum,tudom,hogy vannak,és,hogy ha akarom nem foglalkozom velük és békén hagynak.negativum tudom,hogy vannak,igy tudom ha közelemben van valaki,ott van.És nehéz,jo pofát vágni,hogy ha tudod,hogy ott van,de nem szabad vele foglalkozni.
2010. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó,hogyha vannak,akkor általában milyen szellemek vannak körülöttünk?Meghalt rokon,stb,vagy össze-vissza mindenki?És mit csinálnak,akarnak valamit,vagy csak merednek ránk?És miért nem szabad velük foglalkozni?
2010. máj. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
21%
Idegen nyelveken beszéltem folyékonyan , meg tudtam fordítani a fejem 360 fokban , meg eltorzult az arcom , de egy instant ördögűzés mindent rendbe tett .
2010. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Beigazodott, hogy hatalmas Isten állatkertje...
2010. máj. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
26%
Nem az a gond, hogy nagy! Csak az hogy kicsi a kerítés XD
2010. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
igen, mivel szellemek nincsenek:)
2010. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

Ha vannak is ilyen szellemek az nem rátok tartozik hanem odafent a Nagyfőnökre.

Szerintem nem véletlenül nem ír a biblia róla csak itt ott pl: amikor Jézus kiűz gonosz szellemeket emberekből ...

Ez nem ránk tartozik...de aki ilyesmivel próbálkozik annak meg lesz a következmény e


Mellesleg egyre gyakrabbak a hallucinogén gázok a levegőben meglehet egy rossz slukk... :) :)


Esetleg nem füvezel agy ilyesmi?...


De mondjuk félálmosan könnyű hallucinálni akkor még nem mindig kapcsol ki az ember agyának azon része ami az álmokat keveri össze a raktármemóriából :D

2010. máj. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
69%

Én sem hittem a szellemek létezésében! 2007-ben egyik közeli rokonom temetése utáni hajnalon lettem figyelmes addig nem tapasztalt jelenségekre. Látni nem láttam semmit, csak érzések voltak. Hirtelen lehűlt a szobám hőmérséklete és egy hideg "kéz simogatott" minden hajnalban.


Nem hozott változást az életemben azt hiszem csak vigasztalni jött-jön.

2010. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!