Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az az álom ha...

Mit jelent az az álom ha saját magamat láttam holtan egy repülőgép szerencsétlenségben?

Figyelt kérdés
Nagyon bizarr álom volt és félek hogy ez jelent valamit!Kérem csak az ehhez értők válaszoljanak!
2012. febr. 11. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit

Rossz filmet néztél

Sokat ettél teli hassal feküdtél le.

Tuti megtalálod az okát amiből összerakod miért álmodtál ilyet.Gondolkozz és összeáll a kép.agy SOKSZOR KREÁL HÜLYESÉGEKET NEM KELL FÉLNI

NEM FOGSZ MEGHALNI AZ TUTI SEMMI GOND

2012. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Asszociálj szabadon... Neked mi jut eszedbe róla? Az egyes elemeiről?


Leírom, hogy én mire asszociálok, de nem ez az érdekes, mert a te lelked termelte az álmot, te tudhatod hozzá a kulcsot...


Repülő lezuhan: Malév bezárt... Ez elég ijesztő, ami az ország és a gazdaság helyzetét illeti. Más ijesztő dolgok is vannak, sok ember fél most a jövőtől.

Talán te is úgy érzed, agyonütnek ezek a dolgok, talán van hiteled, vagy lehet, hogy megszűnik a munkád stb, és mindezektől szorongsz nagyon....

2012. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antimod ***** válasza:

Lehet, hogy valamelyik előző életed emléke. Milyen repülő volt? Milyen légitársaság? Hol zuhant le? (Esetleg lenyomozható, azért kérdezem.)


Egyébként nem jelenti azt, hogy repülőszerencsétlenségben fogsz meghalni, nyugi.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
terhes vagy. én meg fáradt.
2012. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valamilyen caproni ca repülőgép volt és háborúban volt az egész....

Amúgy nem vagyok terhes!

2012. febr. 17. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!