Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyibe kerül a poggyász...

Mennyibe kerül a poggyász befóliázása? Mindehol más összeget látok. Ferihegyen? Vagy ha Bécsből indulnék? Saját magam is befóliázhatom? Nem közne bele ha ugy viszem oda? Vagy ott van még lehetőségem a helyszínen saját magamnak becsomagolni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 15:41
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*kötnek
2012. jan. 15. 15:43
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Minden reptéren más összeg. Nem kötnek bele, ha otthon fóliázod, hiszen a fóliázás nem kötelező.


A fóliázással viszont jár biztosítás is, ezért kerül annyiba, amennyi. Nem a nejlont fizeted meg.

2012. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Én magamnak szoktam fóliázni itthon. Eddig még senki nem kötött bele.
2012. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választokat. megkérdezhetem hogy milyen fóliát használ? milyen tecnikával csomagolod. Ez lesz az első repülésem :)
2012. jan. 15. 16:49
 5/27 anonim ***** válasza:

Én is magamnak fóliázom otthon.Semmi gond nem volt vele.

Egyébként én is sima fóliát veszek a tesco-ban,és szépen körbetekerem vele a bőröndöt...Jó sokat tekerek rá biztos ami biztos alapon..

2012. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

17.19-es vagyok

én ehhez hasonló fóliát szoktam venni.

[link]

2012. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

bocsánat.

Nem alumínium fóliát (a képen az van) csak sima nejlonos fóliát veszek.De ilyen csomagolásban van.

bocsi még egyszer a rossz képért..ilyet keress.

[link]

2012. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Mi is magunk fóliázzuk a bőröndöket. Lehet kapni ilyen szélesebb ipari fóliát. Először keresztbe tekerjük, aztán állítva is.

A reptéri fóliázók úgy megnyomorgatják a bőröndöket, van amelyik maradandó alakváltozást szenved :S

2012. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem miért kell fóliázni. Nekem a lakat bőven elég. Az biztos, hogy koszos nem lesz, de végül is az kit érdekel. Ez nem általánosítás, de már sok esetről hallottam, hogy eltűnt a fóliázott csomag. Egy csoportos utazás alkalmával is (volt átszállás) pont azé nem érkezett meg, akié fóliázott volt. Napokkal később ugyan megkapta.

Lehet, hogy kiteszek egy ilyen kérdést, miért jó fóliáztatni?

Amennyire én emlékszem 2-4 ezer között mozog.

2012. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

szia!


én viszonylag sűrűn utazom, de már nem fóliáztatok.


teljesen felesleges.

Az utasbiztosításod (amit ugye érdemes kötni) kiterjed a poggyászra is.


Abba nagyobb értéket úgysem teszel, néhány gatyát, meg pólót viszont senki nem akar ellopni.


Ezért szinte nem is fordul elő az ilyesmi. Kivéve talán egy két egzotikus úticélt... :-)


szóval felesleges. ne csináld!

2012. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!