Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez? Nagyon furcsa...

Mit jelent ez? Nagyon furcsa érzés volt!

Figyelt kérdés
Szóval tegnap este azt álmodtam, hogy a suliban vagyok és nagy pocakom van, vagyis terhes vagyok. A baba szívhangja nagyon hallatszódott, olyan volt, mintha az csak az én szívem lenne. Az osztályfőnököm megsimogatta a hasamat és gratulált, és sok tanár is, de próbáltam takargatni mások elől. Teljesen kétségbe voltam esve, hogy tönkretettem az életem, ilyen fiatalon gyerekről szó se lehet! De az volt benne a lényeg, hogy még szűz voltam, szóval úgy volt egy baba a hasamban, hogy még nem voltam együtt fiúval!! Kicsit jó érzés is volt, hogy egy kisbabám lesz, és hogy ott simogattam a babát a hasamon kersztül, és olyan elmondhatatlan, hogy egy élet van bennem. :) De rossz is volt ilyen fiatalon. Ezt miért álmodtam, mit jelenthet ez? Mert én igazából szeretnék gyereket, de majd csak 30 éves korom körül, amikor már el is tudom tartani és férjem is lesz. (Amúgy még aznap sok mindent álmodtam, de ez volt a legnyomósabb.) Köszi a segítséget! 15/L
2012. febr. 12. 09:32
 1/2 anonim válasza:
En is nem reg azt almodtam,h allapotos wok. :D hat eleg hulye erzes volt.es azt is,h szuz vagyok..azutan annyit beszeltem rola a barataimmal,h az egyik baratom is azt almodtam rolam :)
2012. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy félsz a felelősségvállalástól.
2012. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!