Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek hogy ne legyek ennyire beteges? Ha ez valóban beteges? Hogyan múlna el bennem ez a furcsa érzés? (hasfájás, idegeskedés, kirohanások, stressz. Stb)

Figyelt kérdés
Nagyon fontos számomra hogy a barátnőm mindenbe igazat mondjon és megbízhassak benne! amikor összejöttünk sok dolgot elmásított eltitkolt a múltjával kapcsolatban! amire elvileg már réges rég fény derült mert mindent elmondott úgy ahogy történt!1éve vagyunk lassan együtt de mai napig folyton kérdezgetem kivel?mit?mikor?hányszor?hogyan csináltad?mekkora volt a srácok mérete?meg ilyenek! szerintetek ez normális?azért csinálom mert nem akarok egyedül maradni szeretem őt nagyon és elmondása szerint neki nem volt nálam jobb kapcsolata,minden téren én vagyok a legjobb!én egy helyes srác vagyok de csak eddig ő a 3. barátnőm az életembe,lehet ezért vagyok ilyen?mert nem voltam elég lánnyal?nem vagyok az a fajta pedig van elég jelentkező(nem nagyképűség)nemrég már kitaláltam hogy egy ismerősőmhöz volt köze akit csak ismer..és nem hiszem el hogy semmi köze hozzá már megőrül hogy életébe nem is beszélt vele ,miért állítom azt hogy közük volt egymáshoz..a sráccal többször álmodtam hogy üldöz stb és ezért gondolom h a barátnőmhöz van köze..az álomnak.mert sztem semmi se véletlen...amint a múltjára gondolok vagy elkalandozok gyomorgörcsöm van egész napra és ez így megy 1 éve lassan..de előtte is ez volt az előző barátnőmmel..vele 4évig húztam.értelmes válaszokat köszi 22/F
2012. febr. 10. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az teljesen biztos, hogy valami nem teljesen kerek nálad. Hogy mi okozza, azt neked kellene felderítened. Esetleg fordulj szakemberhez.
2012. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szemétkedni akarok, de a fejedben valami nincs rendben. És ez tök komoly. Ha egyedül nem tudsz ezen a hozzáálláson változtatni akkor fordulj szakemberhez.
2012. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom!felismertem hogy nálam van a probléma.de akarok és nem tudok változtatni..folyton csak depressziós vagyok.ahelyett hogy 22évesen normális emberként vidáman élném a napjaimat...
2012. febr. 10. 14:51
 4/4 anonim válasza:
Szerintem tisztázd le a barátnőddel. Kérdezd meg amit akarsz, és tiszta minden. Tudom milyen érzés, de ilynkor, mintha a lelkedben lenne egy csomó homok, meg kosz, és mikor letisztázod, elfújják.
2015. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!