Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy álmomban...

Mit jelent az, hogy álmomban meghaltam?

Figyelt kérdés
egyik éjjel azt álmodtam, hogy meghaltam. Azt is láttam, ahogy a mentősök próbálnak újra éleszteni. Szörnyű volt.
2012. febr. 18. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy hosszú életű leszel. De előbb ,vagy utóbb érted is eljön... Tudod???
2012. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En mar nemegyszer haltam meg almomba;voltam leszurva, lezuhantam, megfulladtam:p Eleg vicces.

A legemlekezetesebb almom a halallal kapcsolatban viszont az amikor nem haltam meg, viszont maga a Halal uldozott aki almomban ugy nezett ki mint a star warsbol az a csunyasag aki Vader mestere volt(bar az alomnak semmi mas koze nem volt a filmhez).En allandoan menekultem elole es az alomnak ugy lett vege hogy egy nagyon pici szigeten volt egy fa, arra felmasztam es igy megmenekultem:P

Bocsi hogy offoltam de en is kivancsi lennek ra mit jelenthetnek az ilyesmik es nem akartam ujabb topicot nyitni.

2012. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamit gyökeresen meg kellene változtatni az életedben.
2012. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit.
2012. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Game over

Retry or Quit

2012. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Berci2001 válasza:
Ez sok dolgot jelenthet.A tesóm pedagógus és én is tudok belőle valamit.Lehet,hogy este néztél horror filmet és az álmod kicsit átalakította és te nem vetted észre.De nem biztos,hogy azon az estén.Bármikor megnézel egy horrorfilmet az is lehet,hogy húsz év múlva halsz meg tőle álmodban!Vagy mondjuk eszedbe jutott az,hogy egy szegény barát vagy rokon előtted halt meg.Ilyen esetben sokszor történhet ilyen.Vagy lehet,hogy csak már kipihented magad,de ahogy a tesóm könyvében is van ''az agynak is van nagy fantáziája és kreativitása,ezért nem szakítja félbe az álmot,hanem valahogyan lezárja.,,Tehát ezek lehetnek az okai.Nem vagyok se barátod se rokonod,tehát nem tudom,hogy ezek közül melyik volt neked.
2012. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

horror filmet nem nézek, és nem is néztem régen sem, mert nem szeretem és félek tőle...:S

rokonom és ismerőseim sem haltak meg szerencsére a közelmúltban. ezért szerintem nem emiatt volt.

csak félek, hogy ez az álom, jel, hogy valami rossz fog történni:(

2012. febr. 19. 14:59
 8/8 lacatka ***** válasza:
Azt ,hogy hiszel a babonákban,semmi mást!
2012. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!