Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit? Álmomban...

Jelenthet valamit? Álmomban egy férfival álmodtam, akit sosem láttam még (de helyes kiállású volt) és szerelem szövődött köztünk.

Figyelt kérdés

Szingli vagyok jelenleg, adok jelentést az álmaimnak mindig, de furcsa hogy eddig arc nélkül álmodtam a boldog páromról, most viszont volt arca, de sosem láttam még ezt a férfit. Emlékszem az álombeli nevére is (amire szintén nem szoktam sose). Ez jelenthet valamit?


L20


2012. febr. 20. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól még hogy te adsz jelentést az álmaidnak nem jelenti azt hogy van is nekik.
2012. febr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudatosan kreáltad ezt az állom képet, pont azért mert "de furcsa hogy eddig arc nélkül álmodtam" Az álom nem más mint az agyban lezajló információözön boszorkánykonyhája, de ezekre vétek jelentéseket aggasztani, na meg pénzt kidobni állom fejtőknek... 10 év alatt álmomba kb 20x kitört, kiesett a fogam, hogy majd besz@rtam, de (Hála Istennek) senki sem halt meg aki fájt volna nekem "álomfejtés" szerint.
2012. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De egyébként jelent valamit: Azt, hogy erre vágysz; hogy megtaláld a párod és naphosszakat agyalsz ezeken.
2012. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az álmok a vágyainkat, félelmeinket tükrözik. Vannak dolgok, amiket még magunknak sem merünk bevallani, elnyomjuk, de ezek éjjel, álom útján előtörnek, ezért van az, hogy néha olyan dolgok jönnek elő, amiket másnap nem értünk. Nálad eléggé egyértelmű, szeretnél egy párt, egyre jobban, s ezért arcot, nevet is adtál neki. Az is lehet, hogy már láttad őt valahol, valamikor, vagy hallottál róla, de minden esete van köztetek valamilyen kapocs, csak te nem tudod. Vagy teljesen a képzeleted szüleménye is lehet.

L23

2012. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, hogy vágyódsz a szerelemre. Ez szerintem más és más formában megfog ismétlődni addig, ameddig nem leled meg a szerelmet.

Magyarra fordítva:> Nemi kapcsolatra vágysz.

2012. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!