Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes megoldás ebben az...

Mi a helyes megoldás ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet hosszú lesz a történet, szólok előre! :D


Szóval, van nővérem, van egy pasija, nevezzük az egyszerűség kedvéért Zolinak. Zoli legjobb barátja tételezzük fel, h Imre. Imrének tetszik egy, a nővérem barátnőm ismerősi körébe tartozó lány, most legyen Rózsa a neve. Rózsának nemigazán jön be Imre, a fiú viszont odáig van érte. Szoktak randizni, de Rózsa ettől semmi komolyabbat nem akar vele, Imre viszont odáig van érte, meg vissza.


Remélem követhető volt eddig. Akkor folytatom. Vagyok én is, a nevem jelenleg jelentéktelen. Ezzel a társasággal nem vagyok napi kapcsolatban (pl mert nem is egy városban élünk), de ismerem őket (vagyis Imrét még oly nagyon nem), szoktam velük találkozni. Nemrég Zolival és Imrével együtt töltöttem egy kellemes sörözős biliárdozós estét és rájöttem, h Imre tök jó fej gyerek.


Ugyanakkor Rózsával baráti a viszonyunk, sokat levelezünk, telefonálunk egymással. Nem, nem akarunk ettől többet egymás között. Rózsa nekem leírta az egészet, h ő hogy vélekedik Imréről és hogy valójában nem akar tőle semmit, de nem akarja megbántani se. Viszont Imrét is bírom és tudom, h jó gyerek, valójában pedig Rózsát ismerem már annyira, h neki senki nem elég jó és ezért inkább egyedül van.


Na most szóljak nővéremnek, vagy Zolinak Rózsa leveléről, melyben nekem Imrét taglalta, vagy ne? Ha szólok, akkor azzal elárulom Rózsát? Ha meg nem szólok, szerencsétlen Imre teljesen tönkreteszi magát egy olyan nőért, akinek nem is kell valójában...


2012. febr. 11. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

ez MI SZAPPANOPERA


aTTÓL MÉG SENKINEK SE LETT BAJA HA TISZTÁZVA VAN MINDEN!!

2012. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Rózsának írd meg, hogy téged érdekel az Imi.
2012. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Borzasztó az egésznek a megfogalmazása, tényleg mint egy szappanopera. Nem értem miért kellene szólnod bárkinek is, ebben a történetben neked semmi szereped és semmi közöd hozzá, hogy ki mit érez a másik iránt.
2012. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
engem inkább egy matekfeladatra emlékeztet:D
2012. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
ráadásul a cím is az hogy "mi a helyes megoldás":D
2012. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Idétlenek vagytok. :D :S Amúgy fiú vagyok, de látszik nem voltatok még ilyen helyzetben.
2012. febr. 11. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés nő vagy fiú vagy.

Hanem az mit foglalkozol ilyennel.

Szerelmes vagy?

Nyugi már tinédzser tinédzser tudom mit érzel

2012. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gondolom, nem az érdekel, szegény Imre tönkreteszi-e magát Rózsa miatt,

mert nem teszi tönkre, randiznak, aztán ha Róza megunja, akkor kiteszi


a kérdés az, hogy amit Rózsa neked kiteregetett, azt felhasználjad-e saját céljaidra, miszerint neked tetszik Imre, és rábuzognál.


Van nála esélyed, hogy látod? A nők érdeklik, vagy nem? vagy biszex ?

2012. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsónak jár egy pacsi!
2014. aug. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!