Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Börtönböl való szökés, visszat...

Börtönböl való szökés, visszatérö álom évek óta, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
az álmom ott kezdödik hogy egy börtönben vagyok egy barátommal, akiröl nem tudom hogy ki csak azt tudom hogy a legjobb barátom aki jó érzést érezted az ott létével, de miután megszökünk mintha nem biznánk egymásban és el idegenedünk egymástol, a börtönben lévö embereket nem ismerem, teljesen új emberek, a börtönböl megszökök, egy egész könnyü kijáraton ahol bárki megszökhetne, de nem akar , vagyis nem mer senki és felnéznek rám amiért én megszökök, sikeresen megszökök a börtönböl, majd a barátommal menekülve élek mindig, probálnak elkapni és vissza dobni a börtönbe, de sikerül épphogy megszöknöm, aztán végülis elkapnak, és bedobnak egy olyan börtönbe ahol látszólag lehhetetlen megszökni, de én mégis megszökök és ismét menekülök éldegélek igy egy idelyig majd megint elfognak és kezdődik előrröl, azért tudom ilyen részletesen leirni mert már rengetekszer álmodtam ezt és , mindig felébredek belőle anélkül hogy befejeződne ez az álom béli eseménysorozat, épp a minap álmodtam, próbáltam rá megfejtést keresni az interneten, de nem találtam rá választ. valaki aki ért hozzá segitsen!
2012. febr. 26. 22:39
 1/3 anonim válasza:
100%
Egy elmélet szerint két féle álom van: vágy és félelem. Magyarán amiről álmodunk, arra vagy vágyunk, vagy félünk. Nyilván a "börtöntől" félsz, a szabadulásra pedig vágysz. A kérdés az hogy az életedben mit érzel börtönnek, amiből szabadulni szeretnél!?
2012. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehhez nem lehet "érteni". Senki sem tudja mi-mit jelent egy álomban, csak találgat.
2012. márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez szerintem azt jelentheti, hogy a környezetedben sok olyan ember van akik visszahúzzák egymást (ez jellemző a legtöbb társadalomra) pl. a megfelelési kényszerükkel, és ezt senki sem élvezi, tényleg olyan, mint egy börtön, de rácsok nélkül. Ha csinálsz valami szokatlant, ami neked tetszik, akkor egyből jön valaki aki, leszid vagy rosszallóan néz rád és persze lesznek olyanok is akik felnéznek rád, hogy te mertél szakítani a megszokottal.

Valószínűleg ennek a megélését akarja feldolgozni a pszichéd.

2014. nov. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!