Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Múltkor azt álmodtam, hogy az...

Múltkor azt álmodtam, hogy az egyik barátommal együtt voltunk.21 éves férfi vagyok és még mielőtt bárki is azzal jönne, nem vagyok meleg! Mitől volt ez?

Figyelt kérdés
(3 éve van barátnőm és még sohasem volt ilyen álmom) Miért volt ez ?

2012. febr. 27. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodsz, azon ,hogy milyen egy férfival.
2012. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sohase gondoltam bele, az álmom volt az első és utolsó
2012. febr. 27. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Én meg amikor sokáig nem volt nőm olyanokat álmodtam, hogy lecopom magam..
2012. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha egyszeri alakalom akkor minek aggódni?
2012. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenkiben van látens homoszekszualitás , hu de le fognak ezért pontozni de mindegy, szóval addig nincs gond még nem gerjedsz rá a jelenlétében ,az álomnak semmi jelentősége
2012. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem kell mindenben okot keresni. Lehet, hogy csak ezt tartotta elég bizarrnak az agyad, vagy mondott valamit a srác, ami miatt az agyad azt tovább csavarta, stb.


Persze azt is jelenthetné, hogy nyitottabb vagy a saját nemed irányába, mint amennyire tudod/akarod tudni, de ez csak egy lehetőség a millió közül.

2012. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hiszek a reinkarnációban, így azt gondolom, hogy az álmokban simán összekeverednek a múlt életek emlékei a mostaniakkal...

Nő vagyok, nincs semmilyen identitászavarom, de egyszer már álmodtam már én is azt, hogy férfi vagyok és úgy voltam együtt nővel. Ne tulajdoníts túl nagy jelentőséget egy ilyen álomnak

2018. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!