Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő, szúz férfi 8 és fél...

Bika nő, szúz férfi 8 és fél éve vagyunk együtt. Csillagjegyek szerint összeillünk?

Figyelt kérdés
Van már gyerekünk is. hihetetlen nekem, hogy a sok gond ellenére stabil a kapcsolatunk.
2011. szept. 24. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha 8 és fél év után jut eszedbe feltenni ezt a kérdést nyakadon egy gyerekkel (nem mondjuk az elején), az gáz.

(Az elején feltenni is gáz persze )

Mindegy, az a lényeg hogy megvagytok.

2011. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8és fél év, meg egy gyerek után, le kell szarni, hogy az asztrológia mit mondd. Most ha valaki azt mondaná, hogy "nem, lehetetlen, hogy boldogok legyetek 1ütt"-akkor mi lenne???? Tökmindegy. Amúgy ezek, amiket írtál csak a napjegyeitek-és nem csak ezek számítanak, ezen felül ott van még a karma is pl....
2011. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
transszexuálisak vagytok?
2011. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűz, akkor hogy van a gyerek?
2011. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A 8 és fél év nem elég bizonyíték neked??

Amúgy az asztrológia szerint az egyik legjobban össze illő páros a szűz és a bika,mivel mint kettő jegy anyagias és fontosak nekik az anyagi javak és a biztonság,amit közösen nagyon jól megtudnak teremteni.A bika nő tudja legjobban felizgatni a szűz szexuális fantáziáját...


Én szűz férfi vagyok a párom bika nő...mi jól megvagyunk egymással.

2011. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
8 év után még kételkedsz, jah és le se feküdtetek a 8 év alatt mert "SZÚZ" a pasid! X"D
2011. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azonnal váljatok el. Sunyi!
2011. dec. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kimoderáltak (jogosan), de ekkora genyóságot!
2011. dec. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Bika nő, szúz férfi 8 és fél éve vagyunk együtt. Csillagjegyek szerint összeillünk?

Van már gyerekünk is. hihetetlen nekem, hogy a sok gond ellenére stabil a kapcsolatunk."


A fenébe is, mi a kérdés? Ha durván válaszolok, kimoderálnak. Ezért csak finoman: félredugtál, oszt most a csillagjegyekre szeretnéd fogni? Sunyi, aljas, szemét!

2011. dec. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A francba, hogy kimoderálnak! Így ez a dolog nem működik!
2011. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!