Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom többmint|baráttal? Lent.

Álom többmint|baráttal? Lent.

Figyelt kérdés

van egy fiú,nagyon tetszik már vagy másfél éve.osztálytársam is.mindig piszkáljuk egymást,(kedvesen)mindenről tudunk beszélni.néha elkéri a sálam,merthogy tetszik neki,nálam a pulcsija szokott lenni.az osztályfőnökünk meg elmondta az egész osztálynak,hogy szerinte mi ketten együtt vagyunk,és ők egyetértettek.ha valaki megkérdezi,együtt vagyunk-e,ő nem mond semmit.én általában mondom hogy nem.:D

ez volt az ÁLOM:

álltam a suli előtt,vártam hogy jöjjön ki.mikor kiért,mondtam hogy el akarok neki mondani valamit.elmondtam,hogy valamit érzek iránta.örült,és össze is jöttünk,meg megcsókolt.aztán haverjaival találkozott valahol,én meg mondtam hogy megyek,akkor is csók.nagyon jó volt,csak nem tudom miért álmodtam ezt.:))

jelentése lehet?


2012. márc. 3. 18:01
 1/3 anonim válasza:
Az álmoknak igenis van jelentésük, de nem mindig az amit Te megálmodsz, lehet nem azt jelenti amit álmodsz. Álmaid kulcsszavait könnyen beírhatod az "álmosfejtőbe" ahol több információhoz is juthatsz. ( nekem is volt ilyen álmom, és összejöttünk...:DD)
2012. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fú,ez durva..megvolt a szájrapuszi most héten..:)
2012. márc. 9. 23:20
 3/3 anonim válasza:
írd be googléba hogy jujjja
2013. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!