Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az az álom? Hogy...

Mit jelent az az álom? Hogy menekülök a saját házamból, vagy a rokonaim házából ki az ablakon, és repülök (nem repülövel) visszatérő, ne barom válaszokat :D

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb szabadságot szeretnél a családod részéről, és rokonaid részéről. Ki akarsz repülni az ő szférájukból.


Persze ez csak tipp, nem hiszek az álmok természetfeletti természetében.

2012. márc. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom:

Előzés életedben repülőgép voltál, és valami csőri lég védelmi ágyú lepuffantott.

2012. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te vagy superman
2012. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha azért menekülsz a házadból meg a rokonaid házából mert ÜLDÖZ valaki akkor az azért van mert a való életen félsz valaki vagy valamien cselekedet elől és inkább elmenekülnél...például:

nagyon félsz a következő vizsga/dolgozattól hogy mi lesz meg minden,és inkább elmenekülnél ezek a dolgok elől.

Amúgy álom szakértő vagyok kijártam az egyetemet is...

30/N

2012. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
repülés= menekülési vágy
2012. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!