Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy ismerősöm rólam álmodott,...

Egy ismerősöm rólam álmodott, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egy haverom rólam álmodott és egy olyan személyről akit ő nem ismer csak meséltem róla de azt nem montam hogy hogy néz ki csak azt hogy a van egy nagynéném és hogy néha elmegyek hozzá rokonlátogatóba. A nagynénémre nagyon pontosan illett a személyleírás, a helyszínt is pontosan leírta ahol a nagynénim él és az száz százalék hogy ott soha nem járt (mivel párszáz kilométerre van és ő tuti nem járt abban a kis városban mert azt nem tudja hogy mi a neve). Kicsit elkezdtem félni mert lehet hogy belelát néha álmába a gondolataimba, azon a héten nagyon pipa voltam rá és nem tudtam aludni és rá gondoltam és akkor voltam a nanynénimnél lehet hogy ez is közrejátszott. Azt mondja hogy nagyon élethűek az álmai és ez erre az álomra tényleg igaz volt. Vajon hogy történhetett ez én tényleg arra gondolok hogy rágondoltam és amiatt volt de ez nagyon hátborzongató.
2012. márc. 7. 17:08
 1/4 mentalist ***** válasza:

-Bármit?

-Bármit!

2012. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valaki aki ért is hozzá?
2012. márc. 7. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit se jelent, leirt egy bizonyos szituációt úgymond sablonos helyzetet es a te kicsi agyad hozzápárositotta a saját helyzetedet ezért hiszel hülyeségeket...mit szertnél válaszként hallani? Igen, belelát a fejedbe és tudja a titkaidat stb. blablabla hülyeség, most akkor nem fogsz vele barátkozni többet. Azt mondja nagyon realisztikusak az álmai, nekem is sőt néha biztosan neked is, sőt annak a 7milliárd embernek is aki él a földön vannak realisztikus álmai
2012. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt az ideje, hogy szembenézz a ténnyel, hogy ne egy valódi személy vagy, hanem valaki álmának a kivetülése. :)
2012. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!