Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelebt valamit ez az álom?

Boykaa kérdése:

Jelebt valamit ez az álom?

Figyelt kérdés
kb 1éve azt álmodom h horgászni vagyok és egy nagy halat fogtam de mire kiveszem a vízből kicsúszik a kezemből
2012. márc. 14. 08:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Jelent*
2012. márc. 14. 08:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy álomfejtő, de nekem valami ilyesmi ugrott be: valamire vágysz, amiről úgy érzed közel vagy hozzá, hogy elérd. Talán sok pénz? Talán családi boldogság? Ezt neked kell tudni. Az álom arra utal, hogy tudat alatt attól félsz, hogy az utolsó pillanatban kicsúszik a lehetőség a kezedből. Javaslom, hogy jelképesen tisztítsd meg elmédet a negatív gondolatoktól! Gondolkozz pozitívan!
2012. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizonyalan, hatarozatlan vagy az eletben! Nincs batorsagod, tehat terveid vannak, de felsz azt megvalositani, vagy nincs eleg akarod, kitartasod, hogy elerd azokat!
2012. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!