Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Másfél éve lassan hogy álmodta...

Másfél éve lassan hogy álmodtam valami butaságot de annyira megragadt a fejemben hogy muszály volt elmondanom?!

Figyelt kérdés
Anyámnak. és amig én meséltem neki ö addig leirta egy papirra az eseményekböl kivont számokat amit megbeszéltük hogy feladjuk a lottón, és beisjött.5ös lottón 4es találatunk volt. De nemértem ha ilyen pontosan megálmondtam a számokat ugymond, az 5. miért nem sikerült mikor nagy vágyam?
2012. márc. 12. 20:13
 1/9 A kérdező kommentje:
eredetileg az lett volna a vél, bár nemmondom hogy nemörültem a 4esnek. akkoriban nagyon rá voltam kattanva a lottóra. mi lehetett az oka hogy hogy az 5. nemjött be?
2012. márc. 12. 20:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a gazdagságra fel kell készülni.
2012. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy lehet eseményekből kivonni számokat??

Definiálnád léci ,hátha én itt rontom el ezt a lottó témát. :)

2012. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

definiálni? nemigazán lehet... inkább leirom mit álmodtam nagyjábol. szoval olyasmi voltak hogy mentem a barátomhoz és éppen telefonáltam a barátnömmel 8:59 mp ig :) és igy sorban

és nemigazán mondanám hogy nem készültem fel a gazdagságra" erre senki átlagos ember nemtudna de jó helye lenne...

2012. márc. 12. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Hááát szerintem csak unatkozol, és trollkodsz!!
2012. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem trollkodom... nem az én stilusom... és eleve azért regisztráltam ide hogy valakikkel megosszam mert foglalkoztat ahogy mindenki aki hejemben lenne foglalkoztatná...
2012. márc. 12. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Írd már le léci ,hogy mikor Nyertél ! ? Melyik játékhéten? És mennyit??
2012. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudom már mikor... ha megvan még a szelvény akkor leirom megnézem. és a nyereményem 1.178.705 ft
2012. márc. 13. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Valóban meglehet álmodni a lottó nyerő számait,de sokan megis álmodják csak nem emlékeznek a számokra.Tényleg összerakná az illető nyerne is.
2012. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!