Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt elemezné nekem valaki?

Ezt elemezné nekem valaki?

Figyelt kérdés
Aznap este nagyon sokáig voltam fent. De gyorsan elaludtam. És az volt az érdekes hogy kétszer is úgy éreztem mintha ébren lennék de csak arra ébredtem hogy alszom. (ez így fura de így volt). Aztán amikor így "felébredtem" úgy éreztem nem tudok mozogni mintha képtelen lennék bármilyen mozgásra és különös áramütéshez hasonlót éreztem az egész testemben. És egy olyan álmot láttam amiben két kulcs volt úgy nézett ki mint a pápai állam címerében lévők. És elkezdtek égni. És itt felébredtem.
2012. márc. 15. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes álom lehetett. Rudolf Steiner azt írja, hogy alváskor a tudatunk nagy része kimegy a testünkből, önálló kallandokba kezd, és az erre való visszaemlékezést nevezzük álomnak.
2012. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudod, az álom nem egy független valóság, hanem VALAKI lelkéből termelődik ki. Mást jelent, ha Te álmodod, mint ha én.


Hány éves vagy? Fiú, lány? Mit jelent neked a pápai állam? Mi jut eszedbe róla (valami, ami történt veled, amit láttál, amin gondolkodtál mostanában)? Hasonlított-e valamire az az áramütés-szerű érzés?


Milyen asszociációid vannak az álmod egészéhez vagy egyes részeihez?

2012. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!