Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Van itt ráérő asztrológus aki szívesen elemezne gyakorlásként személyes horoszkópot?

Ha van olyan unatkozó, lelkes illetve gyakorolni vágyó asztrológus aki részletesen elemezne horoszkópot illetve ezt el is küldeném emailban nekem azt nagyon megköszönném :)

Részletek:

Születési dátum: 1986.08.12 21:40 Budapest VIII. kerület

Ebből csak annyit tudok hogy oroszlán jegyű és kos aszcendensű vagyok.

Légyszives ne küldjetek gagyi kalkulátorokat és általánosságokban beszélő cikkeket, mert konkrétumok és privát dolgok érdekelnének. Mégegyszer előre is köszönöm, ha van olyan lelkes és ráérő asztrológus aki kielemezne.

2011. jún. 18. 14:26  Privát üzenet  

A válaszok
Tom Benko nevű felhasználó válasza:

"Légyszives ne küldjetek gagyi kalkulátorokat és általánosságokban beszélő cikkeket"

Most akkor kell vagy nem kell asztrológus?

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2011. jún. 18. 14:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mondom kell asztrológus, de nem különféle huszadrangú kalkulátor, meg tucatcikkre hivatkozó link mint már írtam. Hanem X oldal számot is kitevő elemzés, de akár privátban is hajlandó lennék megvitatni, ha írásra nem lenne idő.

# 2/8Időpont 2011. jún. 18. 14:34 Privát üzenet
HA találsz ilyet, akkor nagyon nagy szerencséd van! Nekem is kéne ilyen asztrológus :)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2011. jún. 18. 14:45 Privát üzenet
Én az vagyok, küldj privátot, és megmondom a tutit!

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2011. jún. 18. 14:52 Privát üzenet
Szerintem ha ilyen érdekel (annak ellenére, hogy nem hiszek a dologban, bár nekem megvan valami csillagképszerűségem, amit asztrológus csinált és az állítólag már mindenre jó), akkor inkább elérhetőséget keress itt

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2011. jún. 18. 14:53 Privát üzenet
Tom Benko nevű felhasználó válasza:

A terjedelem irreleváns. A horoszkóp 100 oldalon keresztül sem ér többet, mint a városi újságban található.

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2011. jún. 19. 11:54 Privát üzenet
Írjál privit, kérlek! Sem unatkozó, sem ráérő nem vagyok. Általában segíteni szoktam, ez a feladatom. Sajnálom, hogy az ostobaság, a sekély mélységek, mély sekélységek-amolyan kosztolányisan fogalmazva-még mindig itt ülnek.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2011. jún. 22. 11:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Írtam levelet, nézz emailt pls

# 8/8Időpont 2011. jún. 22. 18:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jellemeznétek nekem a halaknő horoszkópot rák akcentessel?
Hol tudok olvasni horoszkópot ami igazat is ír?
Ismer. Tek olyan napi/heti/havi horoszkópot, ami nektek mindig beválik? Linkeljetek pls!
Hol lehet ingyen csináltatni horoszkópot?
Lehet, hogy mégis van valami abban, hogy horoszkópot is megnézünk randizásnál?
A költözést melyik bolygó jelzi a horoszkópban, a IV-es ház érintettségét kell-e figyelni és ha egy régi költözés dátumára állítok fel egy horoszkópot, akkor annak a...

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!