Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt ráérő asztrológus aki...

Van itt ráérő asztrológus aki szívesen elemezne gyakorlásként személyes horoszkópot?

Figyelt kérdés

Ha van olyan unatkozó, lelkes illetve gyakorolni vágyó asztrológus aki részletesen elemezne horoszkópot illetve ezt el is küldeném emailban nekem azt nagyon megköszönném :)


Részletek:

Születési dátum: 1986.08.12 21:40 Budapest VIII. kerület

Ebből csak annyit tudok hogy oroszlán jegyű és kos aszcendensű vagyok.


Légyszives ne küldjetek gagyi kalkulátorokat és általánosságokban beszélő cikkeket, mert konkrétumok és privát dolgok érdekelnének. Mégegyszer előre is köszönöm, ha van olyan lelkes és ráérő asztrológus aki kielemezne.


2011. jún. 18. 14:26
 1/8 Tom Benko ***** válasza:
30%

"Légyszives ne küldjetek gagyi kalkulátorokat és általánosságokban beszélő cikkeket"

Most akkor kell vagy nem kell asztrológus?

2011. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondom kell asztrológus, de nem különféle huszadrangú kalkulátor, meg tucatcikkre hivatkozó link mint már írtam. Hanem X oldal számot is kitevő elemzés, de akár privátban is hajlandó lennék megvitatni, ha írásra nem lenne idő.
2011. jún. 18. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:
HA találsz ilyet, akkor nagyon nagy szerencséd van! Nekem is kéne ilyen asztrológus :)
2011. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, küldj privátot, és megmondom a tutit!
2011. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen érdekel (annak ellenére, hogy nem hiszek a dologban, bár nekem megvan valami csillagképszerűségem, amit asztrológus csinált és az állítólag már mindenre jó), akkor inkább elérhetőséget keress itt
2011. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tom Benko ***** válasza:
13%
A terjedelem irreleváns. A horoszkóp 100 oldalon keresztül sem ér többet, mint a városi újságban található.
2011. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Írjál privit, kérlek! Sem unatkozó, sem ráérő nem vagyok. Általában segíteni szoktam, ez a feladatom. Sajnálom, hogy az ostobaság, a sekély mélységek, mély sekélységek-amolyan kosztolányisan fogalmazva-még mindig itt ülnek.
2011. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam levelet, nézz emailt pls
2011. jún. 22. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!