Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelent ez az...

Szerintetek mit jelent ez az álom? Akármilyen abszurd is, nem fiktív, csak akkora hülyeségnek tartom, hogy nem nagyon lehet hova tenni.

Figyelt kérdés
Egy vadidegen városban nyaralok a szüleimmel,akik most éppen elmentek a városon belül,így egyedül kóválygok a tömegben unaloműzésképp.Hirtelen kedvesen megszólít egy kb. 22 éves forma roma férfi,nem-e zavar,ha ő dohányzik.Mondtam semlegesen,hogy nem és elkezdtünk beszélgetni elég felszínes témákról,ameddig egy olasz étteremben külön nem váltunk,ahol őt kerestem.Végül kijöttem és újra belé botlottam,majd kiderült ő itt dolgozik,mint mosogató fiú.Megint beszélgettünk hasonló témákról,mint az előző esetben,végül kijött az étterem tulajdonosa,egy szőke,kb. középkorú hölgy személyében,amikor a férfi minden szó nélkül elillant,akiről annyit megemlítenék,hogy barátságnál többet nem éreztem iránta.A hölgyről kiderült,később,hogy földrajz tanár és miközben elkezdett valamit magyarázni,fölébredtem.Köze lehet a vége annak,hogy nem állok jól ebből a tárgyból és nem is érdekel?
2012. márc. 16. 11:37
 1/2 étoile et lune ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez olyan álom lenne, amiben lennének szimbólumok, szóval csak egy zagyvaság lehet az egész, olyan képek egyvelege, amiket nap közben láttál, hallottál. Igen, kábé annyi érelme van, hogy tele a tököd a földrajzzal.
2012. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Nos,igazad van abban,hogy elegem van a földrajzból.
2012. márc. 17. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!