Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Többször is álmomban olyan érzés tört rám mintha zuhannék lefele a semmibe és eközben olyan érzése volt mintha magamba zuhannék bele. A mellkasomban is és az egész testemben is éreztem. Leírhatatlan érzés. Ez az érzés szokott csak is rám jönni hogy semmit nem álmodok, de úgy is hogy igen. Ezekben az álmokban meghalok:/ Pl. volt hogy nagyon magasról esek lefelé és alattam semmi nincs és érzem hogy meg fogok halni. Sok ilyen helyzet van és mindig érzem hogy meg fogok halni. Semmi fájdalmat nem érzek csak a testemen végigfut egy furcsa rossz érzés aközben amit írtam legfelül(a példa felett) és ezek után felébredek.

Többször volt ilyen és kíváncsi vagyok hogy mit jelenthet.


2012. márc. 14. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem olvastam el, ami van alul, mert az összes ilyen kérdésre "mit jelenthet ez az álom", a válasz, hogy semmit!
2012. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Semmit! Megmondjam miért? Mert az álom az az agy szüleménye, arról nem is beszélve, hogy meg lehet tanulni irányítani! :P :D

nekem például megy, így az álmomban egy másik világban élek, ami olyan mint az ébrenlét, csak azt csinálok amit akarok.


Azaz nem jelent semmit! Csak egy random valami, amibe belemagyarázzák a sok butaságot, a sok pénz reményében.


Ha esetleg érdekel az álom irányítása, akkor meg írd be Google-be, hogy tudatos álmodás...

2012. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hé utolsó:D hogy tudod irányítani az álmodat??O.o

magyarázd el pls:D mert én is egy jó történetet össze tudnék hozni, ha tudnám irányítani xd

2012. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Oké, akkor leírom. De nem egyik napról a másikra megy, nekem kb egy hónap után volt az első-legalábbis amire emlékszem.

A lényeg, hogy álmodban a tudatodra kell jutnia annak, hogy csak álmodsz. Ezt úgy tudod megtenni, hogy ébrenléted folyamán valóságtesztet folytatsz le magadon, ami a következő: kérdéseket teszel fel magadnak, amikre álmodban nem tudhatod a választ. Például: Mit csináltam ma? Mit fogok ma még csinálni? Mit vettem fel ma reggel (ruhát)? És még sok ilyesmi. ha ezt ébrenléted folyamán rendszeresen megteszed, akkor beleivódik az álmaidba, és magadtól is fogsz álmodban valóságtesztet végezni. Mivel álmodban nem történtek meg az álom előtti időszakok, nem tudsz majd rájuk válaszolni. De még sokféle módszer van, majd kitapasztalod. Álmodban bármit tudsz csinálni, de mivel az agyat szülemény e az egész, ezért sokat kell gyakorolni, hogy a valóság teljes illúzióját keltsd. Nekem még kicsit tompa, homályos az álmomban lévő világ, de például már tudtam repülni :D


Viszont ahogy mondtam: "guglizd ki" a tudatos álmodást, ott többet tanulhatsz :)

2012. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!