Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Még régebben, 1-2 évvel ezelőtt álmodtam egy olyat, hogy az udvarunkon az anyukám, én és pár másik ember(többnyire nők) beszélgetnek valami fontosról. Mivel unalmasnak találtam elnéztem a domb felé, és hatalmas füstöt láttam, ami nagyon gyorsan fel felé szállt. Majd elmúlott. Aztán újra és újra, amíg egyre közelebb nem ért, de a domb miatt nem látszódott, hogy mi okozza. Próbáltam szólni anyukámnak, hogy nézze mi van ott, de nem figyelt. Azták megláttam. Egy lépcsőn leguruló rugóra bírnám hasonlítani, és hatalmas volt. Anyukám odanézett.

Ordítozott hogy jön a ????(nem emlékszem a nevére), és mindenki elfutott. Én egy kuka alá bújtam be, mivel ez az akármi amint lecsapódott, elszívta a környező levegőt, és elégette. Majd amikor elment körülem, gyorsan kirohantam a kuka alól, és az országúton rohantam. Persze hogy ne legyen egyszerű, az az akármi irányt változtatott és utánam jött, és amikor már majdnem "rám csapódott" felébredtem. Anyukámtól, apukámtól mindenkitől kérdeztem, h jelent-e valamit ez a szó, sőt még interneten is rákerestem de semmi. Ötletek?


2012. márc. 17. 11:45
 1/5 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Milyen nemű?

Anyukáddal a viszonyod milyen?

2012. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

12 éves, fiú, nagyon jó a kapcsolatom anyukámmal, azért nem figyelt rám mert mint fentebb leírtam valami fontosról beszéltek.

Tehát ugy 10 évesen(vagy ink 9) álmodhattam.

2012. márc. 17. 12:07
 3/5 anonim válasza:

No para.

Ez egy szokásos megmagyarázhatatlan dolgotól való félelem, amit nem is tud feldolgozni az agyad, ezért ennyire ködös a "szörny" projekciója.

Kb annyi lehetett, hogy hallottál akkoriban szellekekről, UFU-ról, vagy vmi hasonló természetfeletti dologról, és a szüleid ill. a környezeted azt mondta hülyeség.

"udvarunkon az anyukám, én és pár másik ember(többnyire nők) beszélgetnek valami fontosról. Mivel unalmasnak találtam elnéztem a domb felé"

ebben annyi van, hogy nem figyelnek rád, ill. számodra lapos, "uncsi" az ő felfogásuk.

Ezután a szörny érkezik, (a félelmed amit ők hülyeségnek tartottak), anyukád mondja a nevét de te nem emlékszel, illetve az alakja is ismeretlen, mert az agyad számára ismeretlen félelem és nem tudott akkor képet társítani hozzá.

Innen már szimpla rémálom, menekülsz ő utánnad, nem tudsz elszaladni, és mielőtt meghalnál felébredsz.

ennyi.

2012. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy kuka mániás vagy
2012. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet, hogy valami történt. A dombra kimentél sétálni, s a TVben biztos valami ajánlót (nem neked való film),s megálmodtad talán.
2012. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!