Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Különös álmom volt, de nagyon...

Különös álmom volt, de nagyon nem értek ezekhez a dolgokhoz. Tudnátok tanácsot adni, mit is jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy srácról álmodtam, aki nagyon jó barátom, én jóval többet érzek iránta mint barátság, ő viszont nem szeretne többet.

Azt álmodtam, hogy elvitt a családjához bemutatni mint a barátnőjét, mindenki elfogadott. Az életben a srác nagyon stresszes típus, soha nem nyugodt. De álmomban fantasztikusan nyugodt volt, kiegyensúlyozott, és boldog, soha nem láttam még ilyennek.

Idióta kérdés lesz, de lehet hogy ha lenne köztünk valami, az őt is ennyire megváltoztatná? Csak valamiért nem akarja?


2012. márc. 15. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen álmok általában nem bírnak különösebb jelentéssel... Vágyteljesítő álom, szeretnéd, ha mindez így lenne, ezért megálmodod magadnak.
2012. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!