Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban autóbaleset ért. Mit...

Álmomban autóbaleset ért. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Beültem egy férfi mellé és nem sokkal azután,h elindultunk nekicsapódtunk egy sarkon lévő háznak.Láttam ahogy elsötétül minden,aztán felébredtem szerencsére.
2012. márc. 17. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

Két dologra tudok gondolni:


1. Figyelmeztet, h ne ülj be idegen mellé.


2. Meg fogsz halni.

2012. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Meg fogsz halni.
2012. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
:DD ne higgy a "meg fogsz halni" szövegnek... biztos elalvás előtt ilyesmire gondoltál, az álmoknak a jövőre nincs hatásuk, legfeljebb a te emlékeid befolyásolhatják az álmaidat....
2012. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként 100% hogy meg fogsz halni egy szép napon, de valószínűleg nem 1 héten belül, valószínűleg nem autóbalesetben, és valószínűleg nem ezen álmoddal összefüggésben.
2012. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
első kettőnek köszönöm a választ...gondoltam az álomfejtés témakörbe csak azok írnak akik normálisan is tudnak a kérdésekre válaszolni
2012. márc. 18. 09:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Szívesen a válaszom, máskor is! Valójában nem tudom mit hittél, hogy örökké fogsz élni? Egyszer bizony te is meg fogsz halni és lehet már azt láttad előre az álmodban. ;)
2012. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 chrishu ***** válasza:
Nem halsz meg, nyugi... Én álmodtam már olyat is, hogy elcsapott egy vonat és semmi bajom...
2012. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt élmodtam 2013.01.2-án teljesen ugyan ezt .
2013. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelentése az álomnak : Közeli ismerősöd bajban van . Ezt találtam .
2013. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Autó


Önállóság.

- Autót vezetni, női álomban: felülkerekedési vágy.

- Autót vezetni, férfi álomban: menekülés.

- Ha az autó, amit vezetsz, egyre gyorsabban halad és a fék nem működik: erős szenvedély, kicsapongás.

- Ha az autó kormányozhatatlanná válik: káros szenvedély, amivel hamarosan felhagysz.

- Ha nem tudod elindítani: mulasztás.

- Autóval felborulni, árokba esni: becsapottság; visszaéltek a bizalmaddal.

- Autó, amiben hiába nyomod a gázpedált, az egyre lassul, esetleg megáll: hiába erőltetsz valamit; ami nem megy, az nem megy.

- Vezető nélkül mozgó autó: fantáziádat korlátok közé kell szorítanod.

- Autóban útitársnak lenni: többnyire azt fejezi ki, hogy egy napirenden lévő ügyben külső segítséget várhatunk.

- Autót vásárolni: rendszerint annak a jele, hogy éppen meg akarjuk változtatni az életünket, folyamatban lévő ügyeink pedig kedvezően alakulnak.

- Autó balesetek és defektek: céljaink elérését gátló akadályokra, például konkurensekre és vetélytársakra figyelmeztetnek.

- Fényes lángban álló autó: sikereket jelent.

- Füstölő autó: kudarcot jelez.

- Egy autóverseny megnyerése: minden akadályt és vetélytársat sikerül elhárítanunk.

2013. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!