Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt eddig a legszörnyebb...

Mi volt eddig a legszörnyebb rémálmod?

Figyelt kérdés
(Légyszi ne tegyétek át az ezo kategóriába, mert nem olyan válaszokat akarok, csak tárgyilagost). Mit éreztél és tettél utána? Neked is volt olyan 'lebénulás' érzésed, hogy nem mertél megmozdulni?

2012. márc. 18. 23:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Világvégét álmodtam egyszer, kb. 1 éve. Ott volt mindenki, aki számított, a szüleim, testvéreim, az akkori barátom... tudtam, hogy itt a vég. Mit csináltam utána? Sírva hívtam anyámat meg a páromat és hetekig az álom hatása alatt voltam. Most is fel tudom idézni minden részletét.
2012. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Félálomban lehettem,mikor azt éreztem hogy valami megfogja hátulról a kezeimet,és próbál magához húzni,közben fogta a torkomat...para volt a tetőfokon,mert ezt teljesen valóságként éltem meg,ott az ágyamon.Érdekes,hogy éreztem hogy ez valami nagyon gonosz dolog,nem szabad ránéznem.Ráadásul mormoltam magamban,hogy ébredjek-ébredjek,és álmon belül felébredtem,de az még mindig nem a valóság volt.Aztán egyszer csak sikerült.Ebben a lakásban ilyen jellegű álmaim voltak,előtte 1jósnő lakott ott,csak rossz dolgok történtek,el is költöztem onnan.
2012. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%

Én egyszer azt álmodtam, hogy átélem a szeretteimmel a Holokausztot, és egy puskás férfi köztem és a párom között ingatja a fegyverét, hogy melyikünket öli meg először. Aztán közli, hogy egyikünket sem, odalép, és egy karddal leszúrja a páromat.


Arra ébredtem, hogy a könnyeim csikizik az arcomat, és barátom kérdezget, hogy mi a baj, de csak szorítottam magamhoz és zokogtam, és alig tudtam elmondani, hogy mit álmodtam. Nagyon rossz volt...

2012. márc. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva az én rémálmomban, hogy nem azért ébredtem fel könnyezve, mert vmi szörnyű történt (az is történt az álmomban), hanem mert azt álmodtam az egyik nagyon kedves ismerősömről, hogy gonosz, és elszörnyedtem, hogy tuda alatt/álmomban hogy hihettem vkit gonosznak, aki tényleg egy légynek sem tud ártani...


A sztori kb. az volt, hogy ismerősökkel és idegenekkel egyaránt egy szigeten nyaralunk, és gyilkosságok történnek... és az előbb említett ismerős/családi barát rögtön a menyére tereli a gyanút (való életben a meny egy utolsó szemétláda egyébként), de én elkezdek nyomozni, és ez a családi barát, ahogy egyre haladok előre a nyomozásban, látja, hogy ki fogom deríteni, és az egyik gyilkosság előtt röhögve árulja el, hogy ő mozgatta a szálakat, mondju addigra már kiderítettem én is...


de nem a gyilkosságok miatt volt rémálom, én az összes ilyen gyilkolós-rémséges-szörnyes stb. álmomat kisgyerekkorom óta egy izgalmas filmként/tényleg csak egy álomként fogtam fel... de az, hogy gonosznak tudtam látni álmomban egy ilyen kedves embert, azt nem tudtam feldolgozni.


22/l

2012. márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 zokniszörny válasza:
100%
Azt álmodtam, hogy meghal apukám. Szörnyű volt. Sírva ébredtem hajnalban, és úgy is aludtam el, és reggel nem bírtam addig nyugodni, míg fel nem hívtam, hogy jól van-e.
2012. márc. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
Ez érdekes, sosem értettem miért kerülnek egyesek ennyire a rémálmok hatása alá. Felébredsz, rájössz hogy hoppá, csak álom volt.. de még utána is rosszul érzed magad? Ez hogy van? Nekem ilyen értelemben soha nincsenek rémálmaim, általában élvezem ha valami rosszat álmodok.
2012. márc. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon ritkán vannak rémálmaim, de most az volt. Azért kerülnek annyira a hatása alá, mert teljesen valóságosnak tűnik, a legapróbb részletek is ott vannak, nem elnagyolt, és oké, hogy felébredsz, de mégsem tértél még teljesen vissza. Én azt álmodtam, hogy biológia óra miatt egy hullaházba kellett mennem gyakorlatra, és valami labirintusos épület 4. szintjén volt. Egy anyuka könyörgött a gyerekének, hogy ne haljon meg, soha többet nem bántja, csak maradjon életben. A fehér falak és a padló tiszta vér volt, a cipőm és a kezem is olyan lett. Aztán alig találtam ki az épületből, de már nem bírtam elviselni az emberek sírását, a vér látványát, menekülni akartam. Végül sikerült. Mikor felébredtem, nem volt itt a barátom, egyedül voltam, megmozdulni sem mertem sokáig.
2012. márc. 19. 00:00
 8/31 anonim válasza:
Én év3ekig azt álmodtam hogy repülök és úgy is éreztem.Kiabálva ébredtem sokáig .Egyszer aztán azt álmodtam hogy egy temetőbe sétálok (ahova egyébként szellemet idézni jártam)és az egyik sír felett egy fekete ruhás nő azt mondta hiába menekülsz hiába futsz az álmok mindig megismétlődnek és egyszer valóra válnak. Sokáig nem is jöttek vissza ezek az álmok de mostanában megint nem alszok jól.
2012. márc. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Ez volt:

Szenvedélybetegek reményt váró találkozójára keveredtem, a kívülállók nyugalmával és együttérzésével. Bal oldalon emberek, jobb oldalon valós és képzeletbeli állatok, lények várakoztak. Ahogy beléptem, egy alkoholista, Hitler-bajuszú gimnazista lány veszekedett csúnyán egy heroin-függő, meztelenre tenyésztett birkával, akinek a kezére egy termetes pacal (marhagyomor) volt tekerve. A csupasz cigája önkívületi állapotban Hip-Hop-ot táncolt, de eközben elviselhetetlen fejhangon énekelte a Nothing Else Matters-t a Metallica-tól. Egy szeplős tibeti kuvik, akinek 1,2 ezrelék volt a véralkohol szintje, sugárban hányta ki a tegnapi vacsoráját: egy roborovszki törpehörcsög szőrös mellehúsát. Egy lógó mellű fiatalkorú ördög két, zsugorított vízilovat szoptatott szőrös csecsbimbóiból, közben remegő kézzel nyúlkált egy Unicumos üveg után. Egy kerekes székben ülő szlovák boszorkány harsányan sértegetett egy gyógyszerfüggő bakkecskét a Twitteren - mondván - "Te, szakállas genetikai baklövés, hogy képzeled, hogy anyádat repedtsarkú, káposzta zabálónak nevezed." Ezt én sem hagyhattam szó nélkül; megpörgettem a vén banyát a székében, és addig pofoztam a bibircsókost, amíg el nem árulta az elektronikus menetstabilizátor működési elvét. Egy sötét sarokban - szárnyukban drogos tűvel - napokban megtermékenyített paksi tyúkok főztek halászlét sovány lófejből és hermafrodita pulykák epével szennyezett zúzájából. Tettek bele porcos gégét, petyhüdt végbélrózsát, mentolos lángost. Menekültem a kijárat felé, ahol egy két méter magas törpenyúl megállított és így szólt: "Te, fertelmesen peckes ember! Ne erre menj el, mert leverlek, meghempergetlek, s eltemetlek. Kekeckedsz, embereskedsz velem, mert emeletes termetemet nem kedveled? Lehet: nem tetszem neked, de ne feledd, leteperlek, megeszlek egyben."

Ekkor felriadtam és reménykedve gondoltam a jövőre...

2012. márc. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
A repülést én is álmodtam régebben,23éves koromig kb,úsztam a levegőben,mintha vízben lennék.Szerintem "el voltam rugaszkodva a földtől" gondolkodás belileg.Ha világvégével álmodtam,akkor ott gyökeres változás volt az életemben.Kígyókkal meg nem szeretek álmodni,mert akkor másnap mindig valami rossz történik,hál isten csak ritkán álmodok vele.Egyszer direkt nem mentem ki a lakásból,kíváncsi voltam mi fog történni.Erre telefonon kaptam 1rossz hírt,amitől padlót fogtam.
2012. márc. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!