Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb rémálmod...

Mi a legnagyobb rémálmod gyerekneveléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mitől félsz leginkább, milyen legyen vagy ne legyen? Mit nem szeretnél elrontani?
2011. ápr. 5. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindentől. A komolyak, hogy mi lesz, ha nem szeret, vagy épp olyan gyerek lesz belőle, akit egyébként messze kerülök. Vannak ilyen gyerekek, akiktől a hideg kiráz. Azt mondják viszont, hogy minden szülőnél van ilyen. Vagy mi lesz, ha esetleg egyedül kell nevelnem, bele sem merek gondolni mi lenne, ha nem lenne mellette mindig az apja. Vagy ha egyszer úgy jön haza, hogy a másik anyukája jobb, vagy hogy jobban örülne, ha az ő gyereke lenne. Vagy mi lesz ha lesz testvére és úgy fogja érezni kivételezek a kicsivel vagy a naggyal? Hogyan oldjam meg, hogy egyikük se legyen soha féltékeny?

A legkisebb félelmem az, hogy ronda lesz :) De azt hiszem ezzel megbírkóznék, bár láttam már olyan gyereket, hogy képtelen voltam kimondani, hogy aranyos, mert kerülgetett a görcs és akik az anyának háttal, de velem szemben álltak könnyezve röhögtek, dehát majd kikupálódik :D

2011. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Nekem az, ha homoszexualis lenne. Tudom hogy el kellene fogadnom olyannak amilyen, de nem tudom, hogy kepes lennek-e ra.

Es attol is felek, bar ez nem a nevelessel kapcsolatos, hogy esetleg valamiert cikizni vagy bantani fogjak a suliban.

2011. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Napok óta azon agyalok, hogy ne kapassam el annyira illetve neveljem "félre", hogy megüssön vagy belém rúgjon mint abban a hülye dadás műsorban!
2011. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

21:02.

Szerintem nem lehet gyereket homoszexuálissá nevelni.

A legjobb barátomat sem b*zinak nevelte az anyja még is az lett.

2011. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jajj, hogy valami jót is mondjak: Jó humorú ember vagyok, a fiamat is annak fogom nevelni és tuti jó fej fiatal anyuka leszek :) Ismerem hála istennek az egészséges határokat így tudom mikor mennyit miből, szóval az erkölcsi félreneveléstől nem félek, az én gyerekem nem fog 13 évesen hajnal 4-kor randalírozni az utcán, de nem leszek az a sárkány sem, aki délután 4-ig nem engedi el a haverjaival focizni.
2011. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is sok mindentől félnék gyereknevelésnél, leginkább a kamaszkortól, példát veszek csak magamról, hogy lány létemre a szüleim, nagyszüleim szemében milyen rossz lehettem és ha nekem lesz gyerekem tuti befordulok, ha részegen jön haza vagy drogosan vagy pl hogy reggel a konyhában tevékenykedek és kiséri ki a pasit, akit elötte még nem is láttam. Saját gyerekkoromtól égnek áll a hajam, a világ pedig folyamat változik és lehet 10 év múlva az én gyerekkori viselkedésem lesz a példamutató és ennél már csak rosszabb lehet. Ajjaj, most belegondoltam, mennyire komoly lesz felnevelni egy gyereket.

20N

2011. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:05


Lehet bu...inak nevelni egy fiút, ha már kiskorától lányként nevelik, pl öltözködés stb. Én ismerek egy ilyen embert, aki ma már 50 körül jár és homokos.

2011. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól félek, hogy rossz társaságba keveredik, vagy "idő előtt" nem kívántan teherbe esik.
2011. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 habibi ***** válasza:
attól, hogy felelőtlen lesz (ebben benne van számomra minden fontos dolog- alkohol,cigi, drog, nem kívánt teherbeesés...)
2011. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Félek, hogy úgy fog viselkedni kamaszként, mint én. Hülyeségeket fog csinálni, és a saját kárán fogja megtanulni, hogy hogy is megy az élet. Félek, hogy nem fogja megosztani velem a gondolatait, hogy olyan távolra fog kerülni tőlem, amennyire csak lehet, és félek, hogy olyan lesz a kapcsolatom vele, mint nekem az anyámmal, és úgy fogok viselkedni, mint ő. De a legjobban attól félek, hogy az ő mércéjét sose fogom megütni, mint 'jó anya'...
2011. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!