Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmokban a...

Mit jelent az álmokban a "tudni valamit" kifejezés?

Figyelt kérdés
Valaki egy papírt tekergetett az ujjain, és egy másik ember értetlenül nézett rá. És én tudtam miről beszél a papírtekergetős ember. De ha akkor valaki megkérdezte volna, nem tudtam volna rá válaszolni. Ez nekem olyan furcsa. Kérlek segítsetek, mert már nem először álmodom ezt.

2012. márc. 25. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyesmit álmodni, vagyis leginkább azt hogy valaki csinál valamit és én teljesen megértem, mintha valami olyasmit éreznék hogy mindent értek mindent tudok, de amikor felébredek és visszaemlékezek az álmomra teljes zagyvaság, mintha értelme se lenne, akkor viszont teljesen másképp gondolom:) érdekes, bocsi hogy nem tudom az okát :)
2012. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tedzsasri ***** válasza:

AZ alom egy miszterium.

Tulajdonkeppen almunkban,a tudatunk tevekenykedik es termeszetesen a lelkunk,a lelek sokkal bolcsebb mint az elmenk es az inteligenciank.De reggelre bezuhanunk ebbe a testbe ami fedi a lelkunket es nehez ujbol a leleknek a hangjat hallani.MERT a lelek paranyi,es csak az hallja a hangjat aki magas lelkiszinten van.Ehhez hozzasegit a bhakti yoga,ami nem mas mint a Krisna tudat.Krisna ISTEN neve, tehat azt jelenti ISTEN tudatosnak lenni,ez visz kozel a lelkedhez,h fedezd fel valodi ened.

2012. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 19. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!