Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A minap utaztam a buszon...

A minap utaztam a buszon reggel. Éppen bóbiskoltam, mikor beugrott az a kifejezés, hogy Répási Paci Társaság. Na ez mi lehet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

nem tudom. olyan hülyeségnek hangzik mint amit az emberek bóbiskolás közbe találnak ki:P

az első gondolatom az volt hogy biztos lovakat zaklatnak ott. szexuálisan :PO

2011. ápr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi lehet ez? Egyszerű, elfelejtetted bevenni a gyógyszereket. Vagy esetleg szivárgott a szénmonoxid és hallucináltál...
2011. ápr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A muszály az LY-os jéé:DD
2011. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A muszáj nem ly!! Egyébként nekem is vannak ilyenek, mikor egy név vagy egy addig ismeretlennek hitt szó hirtelen beugrik. Szerintem nem tréfál az agyad, csak egyszerűen egy olyan területét mozgatja meg bódult állapotban, amit normál állapotában nem, mert akkor van elég sok elfoglaltsága. Nekem például egy nicknevem pont egy ilyen félkómás állapotban beugrott név. Rákerestem később a neten és létezett anno egy ugyanolyan nevű nőszemély. Ezek tök érdekes dolgok és lehet hogy csak véletlen, de lehet hogy nem. Nem tudom egyik oldal mellett sem letenni a voksomat, így jó ahogy van.
2011. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fénysebesség válasza:
Gondolkodj el, nincs e "Répási Laci" ismerősöd. Sokszor az agyunk asszociál valamire és összekavar dolgokat. A "Paci" lehet becenév is. Sok dolog fordul meg a fejünkben, és rájöttem, hogy bóbiskolás alatt egy más logika szerint kezdünk gondolkodni, ha nevezhető gondolkodásnak. Nekem is ugrott be ilyen, hogy "Fekete dikó" meg ilyesmi... általában hirtelen nem tudsz velük mit kezdeni. Olyan, mintha egy hosszú egyenletből vagy programkódból kivennél egy fél sort... nesze semmi, fogd meg jól!
2011. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos nagyot fogsz nevetni, amikor rájössz, valami olyan történik az életedben... kivi vagyok, de szurkolok ám neked
2011. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom, mi lehet a Répási Paci Társaság, de arra mérget mernék venni, hogy minden választ adó - velem egyetemben - a Google-hoz fordult először segítségért :)
2011. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!