Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tulajdonképpen mit jelent, ha...

Tulajdonképpen mit jelent, ha fehér lóval álmodik az ember?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy tartottam itthon a lakásban egy fehér csikót. Nagyon sovány volt, és rettenetesen félénk.

Úgy bántam vele, mint egy kiskutyával, még sétálni is levittem.

Nagy szeretetet éreztem iránta, mindentől féltettem, és mindenáron el akartam érni, hogy ne legyen annyira félénk.

Ez azért furcsa, mert nem vagyok kifejezetten lóbarát.


Azt írják a neten, hogy fehér lóval álmodni azt jelenti, hogy van egy ismeretlen barát. Máshol pedig azt, hogy az álmodó jó ügyet hisz képviselni.

Szerintem, mindkét jelentés fals, és nagyon felszínes.


Mégis mit akart jelenteni ez az álom?


2012. ápr. 1. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

bocs hogy beléd kötök csak azért írom hogy tudjad fehér ló nincsen a fehér lovakat szürkének nevezik.

az álmok nem sokat jelentenek. Magadat ismerheted meg belőlük más nincsen. Ez az álom vagy azt jelenti, hogy szeretnél egy állatot, vagy azt, hogy segíteni akarsz valakinek legyőzni a félénkségét, vigyázni akarsz rá, vagy mind2 egyszerre.

2012. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Krúdy szerint, a régi magyar naptárban fehér ló: megelégedett, boldog házaséletet jelenti.
2012. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet így megmondani, hogy mit jelent egy álom. Ahhoz sok körülményt figyelembe kell venni. Az álmoskönyvek a hiedelmeken, babonákon alapulnak, általánosítani badarság. Ez olyan dolog, mintha azt mondaná valaki, hogy neked a pl. a hó ezt és ezt jelenti, mert aszontam és punktum. Pedig van akinek bosszúság, van akinek öröm, nem lehet egyforma sablont húzni mindenkire.
2012. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!