Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csak fehér ember lehet...

Miért csak fehér ember lehet rasszista?

Figyelt kérdés
Én még nem láttam volna, hogy cigányra azt mondják, hogy rasszista, mégis nyíltan ócsárolja a Magyarokat!
2012. febr. 24. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bárki lehet rasszista.
2012. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező el vagy tájolva.A fehér ember a legkevésbé rasszista.Én éltem Dél-Afrikában és a feketék úgy gyűlölik a fehéreket hogy csak na,és ne hidd hogy a cigány nem gyűlöl jobban téged mint te őt.

Ezt az egész rasszistázást azok találták ki,akik betolakodtak valaki hazájába,semmibe vették annak szokásait,hagyományait és ezért joggal utálva lettek és mit lehet okként felhozni,hogy biztosan azért utálják őket,mert szemét rasszisták....Pedig nem,csak nem szeretik ha idegenek oda sz arnak ahol ők esznek.

2012. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdés magyarázó mondatában foglalt állítás igaz. Annak azonban, hogy cigány rasszizmusról beszélni tilos, a nemzetközi/nemzetek feletti politikából levezethető okai vannak.
2012. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A cigányok a legnagyobb rasszisták, félelmet próbálnak kelteni az emberekben, szándékosan zavarják őket buszon, vonaton, belédkötnek, ócsárolnak, nekem volt hogy barátnőmmel ültünk egy plázában vártuk a mozifilmünket mire odaült a szomszédos székre 2 kissebbségi és minden ok nélkül , elkezdték mondogatni hogy legszívesebben kiírtanák a magyarokat satöbbi, nem sok konfliktusom volt életem során, soha nem kerestem a bajt mégis amikor belém kötöttek összesen 3 alkalommal azok mind cigányok voltak, többen voltak és azért mert én vagy akikkel voltam magyarok...ennyit a nagy rasszizmusról, és ott van a gond hogy őket védik pedig minket kéne...
2012. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jah viszont azt nem tettem hozzá hogy bőrszíntől függetlenül lehet mindenki egy szemét sz*r erőszakos,korlátolt b*rom, nem jobbak azok sem azért mert más bőrszínük van, ezeknek mind a Tajgetoszról kéne fejeseket ugrálnia:)
2012. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Még valami:D Ez azért függ egy kultúra általános műveltségétől is, nem sok roma származásút látok az egyetemi előadások során...talán itt van a legnagyobb baj hogy baromira nem is akarnak fejlődni, mert jó nekik ez a barbár életvitel, ugyanis még támogatva is vannak ebben...sajnos:/
2012. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És a katedrán sem...
2012. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!