Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kicsit paráznom kellene? Azok...

Kicsit paráznom kellene? Azok válasza érdekelne aki jártas álomfejtésben!

Figyelt kérdés
Az ex barátnőm legjobb barátnőjével álmodtam! Az álmomban jártunk minden okés volt! Rá másnapra azt álmodtam hogy 1 másik ismeretlen csajjal jártamtam aki az álmom után 1 hónappal bejelölt facebook-on! De ez még nem minden! 1 héttel később azt álmodtam, hogy a munkahelyemen leestem az állványról és az álmomban meghaltam! Ez komoly lehet? Mert olvastam olyat, hogy az álmok "megmutatják a jövőt"! Akkor nekem kissé félni valóm van?
2012. ápr. 3. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondtam neked Józska gyerek, hogy a gyógyszereket BE KELL VENNI!
2012. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valami értelmes ember van ezen az oldalon aki tud is válaszolni???
2012. ápr. 3. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Sok sikert és kitartást!

2012. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem minden álom mutatja meg a jövőt.Én is álmodtam már olyat, ami valóra vált, de olyat is, ami szintén nagyon valóságosnak tűnt, de nem következett be.

Biztos, ami biztos!Légy elővigyázatos!

2012. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Tudom azon vagyok!! Most is olyan helyen dolgozom ahogy csak 1 vékony kis deszkarab ( abból 2 egymásra helyezve) és alatta 6 méter mélység lépcsőkkel kövezve :(
2012. ápr. 3. 19:02
 6/8 A kérdező kommentje:
De itt konkrétan arra gondolok,hogy ebben a sorrendben lehet közte valami??? Összefüggésben van a 3 dolog egymással??
2012. ápr. 3. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ha álmodban alkalomadtán azonos neművel létesítesz szexuális kapcsolatot. Egy csomó embernek, van ilyen élménye, de senki nem beszél róla nyilván. A tudat ugyanis se nem férfi se nem nő. Egyik sem, és mégis több mint a kettő együtt. A fizikai testednek van neme. A másik nem jellemzői csak látensen vannak jelen, ez okozza az efféle álmokat.


Az álmok nem a jövőt mutatják, azt ugyanis te teremted, a hiedelmeid mentén. Nem fogsz leesni és meghalni. Az álmaidban lehetséges eseményekkel játszadozol, de nem mind fog manifesztálódni fizikai formában. Más álmok szimbólumai viszont utalhatnak meglévő korlátozó problémákra, ezért érdemes elgondolkodni, hogy te mire asszociálsz a zuhanásból például? Vannak negatív gondolataid, amik nyomasztanak nap közben? Ha igen, akkor vedd őket sorra, és ezek tükrében értelmet nyerhet az egész.

2012. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Milócica válasza:

Szia,

Sexel álmodni vágyakat fejez ki, semmi mást. A halál pedig pozitív változást jelent, ami nagyon jó. Esni/ zuhanni nem a legjobb, de miután meghaltál utána, ezért így egyben jót jelent. Arra gondolok, hogy a munkahelyeden egy rosszabb eseményt fog követni egy pozitív változás. A kettő összefügg. Nincs okod a félelemre, jót álmodtál.

2012. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!