Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 11-es számmal álmodni mit jelent?

11-es számmal álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy történt veled valami 2011. 11. 11-én. Vagy idén 11. 11-én történik veled valami. Vagy lottóhúzáson kihúzzák a 11-est. Vagy véletlen. Vagy szerencséd lesz.
2012. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :-)
2012. ápr. 6. 22:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi különöset. Vagy azt, hogy a tudatalattid tudta, hogy fog valaki válaszolni erre a kérdésre, aki e hónap 11-én született :D És 2O11.11.11-én vette meg a gépét, amiről most ír neked! :)
2012. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy holnap reggel lószarral lesz tele az ágyad.
2012. ápr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"A 11-es szám jelentése:


Az okkultisták számára ez egy baljós szám. Rejtettet veszélyekre, árulásra figyelmeztet. Szimbóluma az „az ökölbe szorított kéz” és a „fátyolos oroszlán”, s az olyan ember, akit roppant nehéz legyőzni.


A fentek szerint" az ökölbe szorított kéz", arra utal, hogy dühösek leszünk, valamiért; a "fátyolos szemű oroszlán" pedig azt, hogy a hatalmasok nem látják a jövőt; bizonytalan a látásuk."

Forrás: [link]

2012. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek igazán köszönöm a válaszát! :-)

Aki úgy fejtette meg az álmomat, hogy lószarral lesz tele az ágyam, neki üzenem, hogy egyelőre ez nem vált be, de hátha majd holnap reggelre teljesül. ;-)

Aki a linket küldte, neki írom: köszi az ötleteket és a linket.

Amennyiben valakinek a "jövendölése" beválik, megírom! :-)

További szép napot!

2012. ápr. 7. 11:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézd: van benne valami, a 11-es számban, de ebben, csak a számmisztikában hívők hisznek. Azért tény, hogy a piramisokhoz nem engedték, hogy elvégezzék a 'szeánszukat'. Bár Magyarországon volt, több helyen is (más - más időpontban) a 11 percezés.
2012. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én 11hó 11én születtem ;) érezd megtisztelve magad!
2012. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb kommenteket! :-)

Nem értek a számmisztikához és a piramisokkal kapcsolatos "szeánszokról" sem tudok, nem is hallottam ilyesmiről eddig.

Aki 11. 11-én született, neki üzenem: tetszik ez a szülinap dátum, biztos neked is ;-)

Szép napot mindenkinek!

2012. ápr. 8. 10:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenki válaszát kiemelted, csak az enyémet nem :( :D

Pedig a 11 a kedvenc számom! (na jó, a 17 után :) )

Nekem a 11-ről sokszor az ikertorony jut eszembe!

2012. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!