Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van köztetek valaki aki napi...

Van köztetek valaki aki napi szinten tud tudatosan álmodni? (LD)

Figyelt kérdés

Nekem csak alkalomszerűen sikerül. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen arányban, milyen gyakorisággal fordul elő különböző egyéneknél LD.

Az lenne a legjobb, ha mondjuk beírnátok, hogy egy hónapban hányszor sikerül, illetve milyen technikával. (Wild stb.) Előre is köszi!


2012. ápr. 4. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
én csak tudatosan táplálkozom. az nem elég?
2012. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
egy jo ideig gyakoroltam az eber almot. de egyszer ki akartam szokni a balkonon hogy repuljek mivel osztonosen az elmem osszetevesztette a valos vilagot az asztral vilaggal. na akkor kepzelheted elment a kedvem a kiserletezestol. ma mar nem foglalkozom vele mivel kieltem magam, de kimondottan erdekes jelenseg. alkotni es alakitani a tudatalatti szimbolumaidat, szembe nezni veluk, megerteni oket, es kielni a vagyaidat egy olyan vilagban amit tudatosan is tudsz alkotni. :)
2012. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, annak mi értelme lenne...
2012. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
havi 10-15x van tőlem is függ a hangulatomtól is technika az egyedi vagy aszthiszem hasonlót olvsatam valahol de igazából szerintem mindenkinek saját magának kell rájönni-e melyik technika jobb. Ha nagyon jó paszban lefekvéskor egyből tudatos álmoba lépek úgymond tudatosan besiklok az álmobavalamikor csak ráébredek hogy álmodok :D
2012. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

@Mirrorflame: ez csak egy kíváncsiságból eredő nem reprezentatív felmérés. Arra szeretnék választ találni, hogy milyen paraméterek befolyásolják az LD gyakoriságát.


Utolsó: Köszi, akkor ezek szerint nálad ez elég gyakori. Mákostészta :D Mennyire tudod kontrollálni? Én azt tapasztaltam, hogy eltérő a tudatosság szintje, van ami épphogy átcsusszan az LD definícióján, van ami (ritkábban) meg olyan mint ha tényleg a valóság lenne. Milyen gyakran van nálad az utóbbi fajta?

2012. ápr. 5. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:

általában tudom irányítani eléággé bár nem elég részletes pl tudok teleportálgatni átformálni a világot nem rég sikerült hipnagóg képekkel belépnem az álmoba tudatosan az valami elképesztő volt olyan részletes tiszta volt minden éreztem a meleget a szelet stb sajna azt nem tudtam sokáig megtartani

De szinte minden álmomban mostmár van tudat szóval pl valaki kerget vagy üldöznek akkor egyből leülök álmomban becsukmom szemem és elképzelem hogy felébredek de ez nem tudatos álmodás emiatt nincs rémálmom se

2012. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jah amúgy napi szinte lehet hogy lehet de nem egészséges azért vannak az álmok hogy feldolgozzák a napi eseményeket és ha ezt nem hagyod akkor az nem vezet jóra :D
2012. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bár ott tartanék, hogy ez lenne a gondom :) Köszi a választ!
2012. ápr. 6. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!