Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a nagyon rémiszt...

Mit jelent ez a nagyon rémisztő álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a hátsó kertünkbe futok Voldemort elől.Megjelenik egy hordágy én ráfekszek és elkezd repülni.Voldemort felszáll a levegőbe, és azt kiáltotta, hogy Avada Kedavra! Én is ezt kiáltottam.Leszálltam a földre, Voldemort pitypanggá változott és én széttéptem.


Másik álom, hogy van a folyosónk.A folyosó végé egy boltív, ami a nappaliba vezet.Narcissa Malfoy ott ült a folyosó végén én intettem neki, de kijött a boltív mögül Voldemort és én beszaladtam a sötét szobába.És felébredtem.


2012. ápr. 10. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez valóban nagggggyon rémisztő álom!!

Sztem túl sok Harry Pottert olvasol és/vagy nézel.

2012. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban, a hetedik részét kb. 5 - ször olvastam el, szóval ha én olvasok valamit, az tuti, hogy a Harry Potter egyik része.^^ Mondjuk lehet, hogy nem jelent semmit.
2012. ápr. 10. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a tudatod is rágógumizik, ha unatkozik.
2012. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon súlyos álmok.Én nem haboznék felhívnám Lui Pádrét, vagy valakit az ezo-tvtől.
2012. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
(:
2012. ápr. 10. 11:01
 6/7 anonim válasza:
Kicsit nézz/olvass kevesebb Harry Pottert.
2012. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez semmi az én álmomhoz képest :)

engem egy Voldemort fejű vércsiga kergetett álmomban :))))

2012. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!