Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a rémisztő és...

Mit jelent ez a rémisztő és hülye álom? Ti is szoktatok ilyen hülyeségeket álmodni?

Figyelt kérdés

Na úgy volt hogy én álmomban 26-án (a bátyám szülinapján) elaludtam. Mire felkeltem, ugyanaz a hónap 4-ére ébredtem. Az ismerőseim azt mondták hogy ki kell ásni Obi Wan Kenobit. Az ő sírjában egy kisbaba volt, kivették és a sírba elkezdtek beleesni a mögöttem lévő emberek, és amikor a baba nem sírt akkor volt a sírban a megfelelő ember. Gondoltam, ezzel meg is oldódott. Aztán megint elaludtam, de most ugye 4-én, és 4-ére keltem. Mondtam az ismerősömnek hogy nem oldódott meg, ő persze nem értette. Aztán láttam az ablakomon egy feliratot: "Találd meg a helyed a sitten, különben rövid időn belül sítban fogod végezni".


Ekkor felébredtem. (de a valóságban) Egyből ránéztem az órámra, és láttam hogy 27-e van. Megnyugodtam egy kicsit de még mindig remegek.


Mit jelenthet ez az álom?


2010. júl. 29. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
öö gondolom azt hogy egymás után nézted meg az "Idő rabságában"-t a "Star Wars"-ot és az "Örök sittesek"-et, na meg azt hogy bátyád szülinapja elég uncsi votl xD
2010. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
XD erre én is gondoltam...
2010. júl. 29. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
amúgy mindenki álmodik néga hülyeségeket :D szóval ez szerintem teljesen normális, röhögsz rajta egyet, ha barátaidnak elmondod őkis röhögnek rajta egyett, de semmi különösebbet nem jelent :P
2010. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!