Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmaim nem visszatérőek,...

Álmaim nem visszatérőek, szinte mindig más helyen vagyok. Viszont van egy személy, aki mindig visszatér álmomban, pedig fogalmam sincs, hogy ki az. Mit akarhat tőlem? Vagy ki ő?

Figyelt kérdés

[link]


Körülbelül így néz ki. 23 éves srác vagyok. Nem vagyok játékb*zi, csak még nagyon régen játszottam a Resident Evil-el, amiben ez az emberke volt, de nem ő az, hanem hozzá tudom hasonlítani. Az arca emberibb, mondhatom jóképű, viszont hatalmas egy állat és kopasz, bőrkabát van rajta. Először egy éve álmodtam vele, akkor be akartak törni a házba, ő feljött a pincéből, megijedtem tőle. Mondta, hogy ne féljek, mert családi barát. Erre két betörőnek betörte a fejét egy baseball ütővel, a harmadik elszaladt. Azóta többször álmodtam vele, de nem emlékeztem rá, csak arra, hogy álomszereplő volt. Azonban valamelyik nap emlékeztem az egészre. Egy szórakozóhelyen voltunk, tömve volt a terem. Erre megjelent ő, és egy forgócsöves géppuskával ledarált mindenkit, kivéve engem. De nem is féltem közben, mert tudtam, hogy engem nem bánt. Akkor elkezdtem sírni, hogy hogy lehetett bántani azt a sok embert. Láttam, hogy tiszta vér minden és a büdös szagot is éreztem álmomban, azt a savanykás fémízt a vérnek. A sírás azért érdekes, mert már körülbelül 5-6 éve egy könnycsepp sem hagyta el a szemem, álmomban viszont folytak a könnyeim. Nem tudom ki lehet ez az ember, elég gonosz, de engem sosem bántana. Tudatalattim, vagy mi lehet? Őrangyal?



2012. ápr. 10. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden álom, álomrészlet, álomalak vagy bármi az álmon belül a tudalattid része, így ez az alak is.


A tudalatti emlékekböl építi az álmokat és nagyrészt valami olyan dolgot rejtenek, ami foglalkoztat mostanában vagy ami zavar.


Minden rémálomnak van valami jelentösége, de ezt csak te tudod megfejteni, hogy mi is az. Valószínüleg stresszes vagy sokszor, vagy egyszerüen arra vágysz, hogy valaki kiálljon melletted... ezt abból ítélve mondom, hogy ez az alak téged sose bánt, csak másokat.


Viszont igazán mindenki csak a saját álmait tudja megérteni. Te tudod milyen az életed, mi történik veled gyakran, milyen érzelmek befolyásolhatnak például.


Amúgy ha megszeretnéd tudni, hogy ki is ö, akkor ajánlom figyelmedbe a tudatos álmodást. Tudatos álomban képes vagy irányítani az álmot és akár ezt az alakot is megkérdezheted, hogy mit akar és ki ö :) Nem is említve a rengeteg egyéb lehetöséget.


[link]

2012. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy jó vagy rossz álom mindennek megvan a saját mondanivalója.Próbáld az álmod uralni ezt azt jelenti hogy te irányisd és rá kell jönnöd arra hogy mitöl mi okozza és mi a mondanivalója az álmodnak különben ha ez sokáig igy megy ez kifog hatni a fizikai életedre is és dühösebb ingetültebb nyugtalan ... stb leszel muszáj az álmodon belül te irányiss de inkább tud meg mit /kit és akar az alak. Miért akar veled kapcsolatba lépni? mert lehet(hülyeségnek tartod) de lehet hogy az asztrális világbol keresstek meg de OLD MEG A REJTÉJT ÉS ELTÜNIK AZ ÁLOM DE NEM KELL TÖLLE MEGIJEDNI !!!


tud meg mit akar

2012. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez az álom nem kellemetlen, az emberkének elég kellemes kisugárzása van. Sőt, örülök is ha látom álmomban. Csak azt kellene megértenem gondolom, hogy miért ilyen erőszakos magyarszakos. Az igaz, hogy fiatal korom ellenére hatalmas disznóságokon mentem át, mást már kiskutyákká változtattak volna, olyan emberekkel kellett bánnom úgy, hogy maradjon meg a becsületem. Gondolok itt pénzbehajtókra, bűnözőkre, csalókra. Nem engem kerestek, hanem a társaságba szálltak, de azt nem becsülik, hogy az ember is ott van. Nem becsülik a barátnőjét. nem becsülik saját magát, a családját. Hiába mondják, hogy okosan kell megoldani a dolgokat, ilyen állatokkal nem lehet, mert olyanok mint a veszett kutyák. Igen is odaálltam mikor tiszteletlenek voltak, volt, hogy hatalmas bunyó kerekedett a dologból. Én erre gondoltam, hogy részben én lehetek ez az ember. Nem tudom ki osztja a véleményem?
2012. ápr. 22. 13:15
 4/4 anonim válasza:
Az állomok Isten titkos elfelejtett nyelve szoval neked kell megoldanod ezt a problemat es feltarulnak elotted elmed bezart ajtajai
2015. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!