Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Álmomban egy...

Mit jelenthet? Álmomban egy idegen férfi minden éjjel figyelte a házunkat, nagyon rossz érzés fogatt el, félelmetes volt az egész.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
:S
2012. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

mivel ezotériába irtál misztikus magyarázatot adok, amiben vagy hiszel vagy nem :


ha úgy alszol el, hogy nem mozogsz az alvás előtti ingerek miatt sem ( mocorgás) és több mint 20-30 percig nem alszol el, csak fekszel és gondolkozol, akkor előfordulhat az alvó paralízis állapota. ez azt jelenti, hogy a tested elaludt az elméd viszont nem, ilyenkor ha kinyitod a szemed, akkor nagyon valóságos dolgokat hallucinálhatsz amit később álomnak hiszel. ( ez volt a reális orvosilag bizonyított rész)


ám ha felkelsz él látod magad, esetleg ez a jelenet kimarad mert nem emlékszel, és mondjuk kint találod magad és mint egy filmet néznél látod a házad. az azt jelenti hogy a lelked kilépett a testefből. ez lehet valóságos is akár. amikor a lelked elhagyta a testedet akkor a szellemek megérzik, hogy van egy üres test, és megpróbálnak belebújni, ( ez az alvajárás.) valószínűleg az ember a házad előtt egy szellem, aki a testedet szeretné csak ez időbe telik. vigyázz vele... esetleg ha álmodban megpróbálnál bemenni a házba. és megnézni alszol e... ha látod magad akkor az valóság ugyanis sosem szabad látnod magad ahogy alszol... ilyenkor nézz bele a tükörbe.. ha minden igaz nem magadat fogod látni, hanem azt az embert :)

2012. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meycry g*ci most nagyon megilyesztettél ><
2012. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem értetem meg mindent 100 % ig. De azt hiszem tudom miről van szó.
2012. ápr. 11. 19:29
 5/8 anonim válasza:
nézd meg azta horror filmet hogy insidious az is ezzel foglalkozik :D
2012. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

de am az eleje komoly. kipróbáltam este sötétben, először madárcsiripeléseket hallottam, aztán kinyitottam a szemem és valami feltupirozott haju öregasszony mászkált az ágyamon.

alvó paralízis állapotban nem tudsz mozogni, tehát ha hallucinálsz, nem fogsz tudni megmozdulni.. szembe kell nézned ezekkel. :) ez az egészben a legrosszabb, nem ugrohatsz fel, hogy kirohanj. ott fekszel akár órákig és kitudja mit akar csinálni aza csunyaság :D

2012. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mókusfácán válasza:
74%
Szerintem Voldemort volt...
2012. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen oldal ami azzal foglalkozik,hogy van egy pasas akit a világon 1 millióan láttak álmukban senki sem ismeri. asszem azt üsd be google-ba ha megnéznéd, hogy is this man dream vagy valami ilyesmit.
2013. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!