Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szeretném fejleszteni az...

Szeretném fejleszteni az idegen nyelvtudásomat illetve a beszéd tempót szokni. Keresek olnine angol nyelvű rádiot vagy ahol angolul beszélnek egész nap hétköznapi dolgokról? A cnn nek nem találtam online adást amit lehetne nézni hallgatni online.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

És ha esetleg valami Tv-csatornára keresnél rá, és az menne a háttérben?

A Tv-k weboldalán található visszanézhető műsorok közül kiválasztanád a neked szimpatikusat, annyiszor visszapörgeted és újranézed/halgatod, amennyiszer akarod.

Nagyon meglepődtem, amikor először újranéztem egy beszélgető showt, mennyivel, nagyságrendekkel többet megértettem, mint első hallgatásra!


Pár hete csinálom, és már most látványosan jobb lett a hallás utáni szövegértésem.

2011. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
halgatod - hallgatod akart lenni, még mielőtt valaki beszólna, hogy előbb magyarul tanuljak meg írni....
2011. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dymo ***** válasza:
90%
nézz angolul filmeket angol felirattal,sokat segít
2011. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"a hallgatod" okostojásnak - inkább ne is válaszoltál volna, akkor nem gondolnám, hogy mekkora tahó vagy. Az okos viccel a hülye okoskodik? Szerinted melyik történt most?
2011. ápr. 30. 10:26
 5/9 A kérdező kommentje:

már most elnézést kérek a "hallagató" kommentálótól.


Az a gondom, hogy mobil netem van és ha elfogy az adatforgalom, akkor nem tudok nézni online tv-t. De online rádiónál viszont szokott lenni egy opció, hogy 50-60 kb/sec tudom hallgatni a rádiót, ami beleférne, de a videó semmi képpen sem. A feliratos film jó ötlet, de ahhoz le kéne töltenem azokat. Ami ugyan időigényes ugyan de honnan tudok ilyen megtenni. NO de kösz a segítséget és még egyszer elnézést és kösz a választ.

2011. ápr. 30. 10:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem gyakorlom előbb a magyar helyes írást.
2011. ápr. 30. 10:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt próbáltad már? [link]
2011. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, egész jó. Keresek rajta valami jó kis rádió állomást. Ha esetleg valaki talál rajta egyet akkor ha megosztaná azt megköszönöm. Persze mindegyik jó rajta. De amerikai angol csatorna előnyben. :)

Köszi a segítséget.

2011. máj. 1. 10:39
 9/9 anonim válasza:
egyszer spanyol rádiót kerestem hasonló okokból kifolyólag és a google találatok között volt egy oldal, ami európa összes online fogható rádióját összegyűjtötte.
2011. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!