Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodom,...

Mit jelent, ha azt álmodom, meg akarnak ölni?

Figyelt kérdés

Kb 12 éves korom óta álmodom ugyanazt. Egyedül vagyok valahol a városban, megjelenik egy férfi (minden álmomban ugyanaz a személy), és meg akar ölni.

Eleinte nagyon kedves, beszél hozzám aztán pedig megkísérel megölni. (Van, amikor nem bánt, de elmodja, mit akar.)

Végig amég álmodom, ugyanaz a nyomasztó érzés, félek, amielőtt azonban meghalnék, felébredek.

(Nem ismerem egyébként a férfit, sohasem láttam még élőben.)

Nemrég elmúltak ezek az álmaim, de tegnap éjjel újra kezdődött.


(Kicsit félek, mert gyakran előfordul, hogy amit álmodok-pár nap, hónap, esetleg év-múlva megtörténik.)

Mi lehet az álmok oka, és mit jelenthetnek?


Mindenkinek Köszönöm! :)


18/L


2012. ápr. 12. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Minden álom a lelkiállapotot tükrözi. Semmi ezotéria.
2012. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Törpetacseszhwok válasza:
Ne állj szóba idegenekkel
2012. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
azt jelentheti hogy nem mersz megbízni a férfiakban szerintem... ha többször álmodod ezt akkor szerintem ezt jelenti. az álmok a leges leges legritkább esetben megérzések... alig van rá pár százalék (vagy pár tized százalék) hogy ez megtörténjen. és ha megtörténne esetleg akkor is csak annyi esély van rá mint nekem ugyanerre a dologra... ez az álom vagy érzelmi hátterü (amit mondtam) vagy egy feldolgozatlan film jelentéktelen tudatalatti kivetülése
2012. ápr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Kicsi lány, ezt tudnod kell:

Az ösvényt soha ne hagyd el!

Soha ne higgy idegennek:

Tévútra is elvezethet.

Amily szép vagy, légy oly bölcs:

Nem tudhatod, a farkas milyen álruhát ölt..."


Na jó, talán a Piroska és a Farkas horror-változatából idézni nem túl megnyugtató :)


Érdekes kettősséget fedezek fel a leírtakban:

Egyrészt azt mondod, hogy az illető nagyon kedves, másrészt viszont akad olyan álom, amikor nyíltan elmondja, hogy meg akar ölni.


Tehát itt ellentét merül fel, egyazon álomban éled meg a hazugságot (amiről tudod, hogy nem igaz, mert végigkíséri az álmot az a bizonyos nyomasztó érzés) és az őszinteségnek azt a formáját, ami kifejezetten hátrányos (itt nem arra gondolok, hogy bizonyára nem szeretnéd hallani, ha valaki meg akarna ölni, hanem hogy ha mondjuk én meg akarnék ölni valakit, akkor ezt nem közölném vele, mert azzal nyilván megnehezíteném a saját dolgom).


Valószínűleg emberi kapcsolataidban találod az álom megfejtését, ezen belül viszont bármi lehet: hazudsz valakinek és bűntudatod van, neked hazudnak és tisztában vagy vele, de a konfliktus elkerülése miatt nem közlöd ezt, te hazudsz magadnak és szintén tisztában vagy vele, vagy épp túl őszinte vagy valaki(k)hez, ami neked okoz problémát.


Lehet, hogy egyszerre több is a felsoroltak közül...

2012. jún. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!