Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom az álomban. Miért Éreztem...

Vargaz. kérdése:

Álom az álomban. Miért Éreztem hatalmas késztetést arra h beszélnem kell erröl Azzal a lánnyal akiröl álmodtam? 4 hónapja nem beszéltem vele, előtte jobarátok voltunk.

Figyelt kérdés

Ez Ma délelött történt,soha nemtapasztaltam mégilyet magamon

hajnali fél5kor aludtam el egy ilyen baráti összejövetel végén már.

Olyan álmom volt,hogy egy nem olyan régóta ismert lány ismerősöm szerepelt benne,és teljesen boldog voltam vele(most szakítottam barátnőmmel 2 év után) Az álom szinte idilli volt.egész nap azon tűnődtem hogy mirevélhetem ezt? ezta lányt akiröl álmodtam, a voltbarátnőm leoltotta a nevembe valamint a saját nevébe is,és azóta szóbase áll velem és mégis róla álmodtam. Ez az álom egy boldog párkapcsolat formáját öltötte fel.Olyan gyermeki tiszta szeretetet éreztem ÁLMOMBAN hogy fantasztikus. Egy idő után arra riadtam fel,hogy ismerősöm kérdezi hogy van-e valami kaja,és én elkezdtem neki ecsetelni hogy mi mindent tud enni,és hogy boltba is voltam,és az az álom is olyan élethű volt...a környezet,a megjelenés a gesztusok,mimikák.Mintha ébren lettem volna.

Amiután eza beszélgetés lezajlott az álomban behunytam a szemem és elkezdtem magamban gondolkozni hogy "de jó lenne ha visszatudnék még aludni".


Felébredtem a való életben.a haverom akiivel beszéltem,ő végig aludt ugyanugy amikor felkelt késöbb megkérdeztem,mondta h felseébredt egész azótaamióta elaludt.szoval nembeszéltem vele,onnan tudom hogy csak álomvolt ez az egész,de egy másik barátom pedig kintvolt a szomszédszobába,és hallotta,amint álmomban ecsetelem haveromnak hogy mit tud nenni..szovalamit mondtam álomba haveromnak,na azt hangosan mondtam,de aludtam közbe..

visszatérrve az elejére...a lányos álmot mire véljem?


17/F



2012. ápr. 12. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

szerintem a lányos álomra tudod a választ ;)

ilyen lépcsőzetes álom az álomban nekem is volt.

de nem csak egyszer, hanem többször egymás után álmodtam azt, hogy felébredek és mindegyik egyre élethűbb volt.

Az utolsó álomban teljesen meggyőződtem róla, hogy ébren vagyok, ugyanis azt álmodtam, hogy felkeltem és beszámoltam anyának - aki akkor jött haza az éjszakázásból - a lépcsőzetes álomról.. és biztos voltam benne hogy ébren vagyok, de látványosan körbementem a konyhában és megszagolgattam a fűszereket. Éreztem a szagokat! és ekkor mi történt? felébredtem XD


szóval eléggé megrázó élmény volt.


az a tippem, hogy olyan baromi mélyen sikerült elaludnom, hogy az agyam így próbált meg visszakalauzolni a valóságba, hogy többször azt álmodom, hogy felkelek...de hogy az álmok miért lettek egyre élethűbbek...? szóval ilyen tapasztalattal nem vagy egyedül, de nincs rá elfogadható magyarázatom :S


ja, és mindegyik álom ugyanott és ugyanaz volt: hogy otthon az ágyamban felkelek és anya hazajön a munkából

2012. ápr. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy nevezik, hogy téved ébredés. Nincs benne semmi aggódnivaló, sokakkal megesik.


Olyan pedig nincs, hogy álom az álomban. Csak az illúzióját érezheted, mintha több álomban lettél volna egyszerre, de igazából az csak egy álom.

2012. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akarom mondani *téves ébredés* :)
2012. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
első!!!az durva, ha UGYANEZT álmodtam énis, amit te?!
2012. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ez nagyon kemény.. én ma álmodtam ilyet és azért kerestem utána.. olyan volt,hogy beszélgettem volt bnőmmel (álmomba,1,5 évig vtunk együtt) és azt beszéltük hogy kibékülünk meg minden (de non sokszor álmodom ezt) és mondtam neki, hogy "Ha komolyan gondolod akkor ne csak itt mond az álmomba hanem ha felébredek akkor is" Erre mondta, hogy jól van ő tényleg komolyan gondolja..Nagyon élethű volt még kajak gondolkoztam is közben,hogy mit mondjak meg ilyenek...Utána felébredtem álmomba (de akkor is még aludtam de én azt nem tudtam..) És akkor ugyan ezt beszéltük csak akkor már kimentünk a házból az utcára, mind2-en sírtunk meg minden, de még akkor is együtt akartunk lenni.. meg együtt is voltunk.. de olyan érzés volt mintha 1 álomba közös lennénk és úgy beszélgetnénk vagy nem is tudom.. mintha tényleg megtörtént volna ez a beszélgetés de csak álmunkba merjük kimondani egymásnak.. utána fehér kalapba volt (soha nem láttam fehér kalapba xD meg nem is venné fel sztem :D ) és beült egy taxiba, mert az anyjáék elutaztak.. én addig ott voltam abba az utcába megjelent haverom meg ismerősök meg ilyenek.. ott beszélgettem de nem tudom már, hogy mit mert azt vártam, hogy vissza jöjjön..(de közben féltékenységet éreztem) utána mondta hogy elveszítette a telója hátulját.. vissza mentünk taxival ilyen kis árokszerűségben volt.. ő nézte meg minden de nem találta nekem meg a szemem előtt volt.. felvettem és ültünk hátul a sofőrt nem láttam mintha nem is lett volna..csak azt láttam hogy megy a taxi a végtelenbe és utána felkeltem...


Én nagyon babonás vagyok meg hiszek az ilyen lehetetlen dolgokban.. lehet hogy hülyeségnek hangzik de kajak olyan volt mintha álmunkban beszélgettünk volna.. ki tudja lehet ő is ezt álmodta az ő szemszögéből..

Már volt velem olyan többször, hogy megtörtént az álmom.. meg az alapján tudtam elkerülni valamit.. én se hiszem el ha nem tapasztalom...

2013. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez nagyon kemény.. én ma álmodtam ilyet és azért kerestem utána.. olyan volt,hogy beszélgettem volt bnőmmel (álmomba,1,5 évig vtunk együtt) és azt beszéltük hogy kibékülünk meg minden (de non sokszor álmodom ezt) és mondtam neki, hogy "Ha komolyan gondolod akkor ne csak itt mond az álmomban hanem ha felébredek akkor is" Erre mondta, hogy jól van ő tényleg komolyan gondolja..Nagyon élethű volt még kajak gondolkoztam is közben,hogy mit mondjak meg ilyenek...Utána felébredtem álmomban (de akkor is még aludtam de én azt nem tudtam..) És akkor ugyan ezt beszéltük csak akkor már kimentünk a házból az utcára, mind2-en sírtunk meg minden, de még akkor is együtt akartunk lenni.. meg együtt is voltunk.. de olyan érzés volt mintha 1 álomban közös lennénk és úgy beszélgetnénk vagy nem is tudom.. mintha tényleg megtörtént volna ez a beszélgetés de csak álmunkban merjük kimondani egymásnak.. utána fehér kalapban volt (soha nem láttam fehér kalapban xD meg nem is venné fel sztem :D ) és beült egy taxiba, mert az anyjáék elutaztak.. én addig ott voltam abba az utcában megjelent haverom meg ismerősök meg ilyenek.. ott beszélgettem de nem tudom már, hogy mit mert azt vártam, hogy vissza jöjjön..(de közben féltékenységet éreztem) utána mondta hogy elveszítette a telója hátulját.. vissza mentünk taxival ilyen kis árokszerűségben volt.. ő nézte meg minden de nem találta nekem meg a szemem előtt volt.. felvettem és ültünk hátul a sofőrt nem láttam mintha nem is lett volna..csak azt láttam hogy megy a taxi a végtelenbe és utána felkeltem...


Én nagyon babonás vagyok meg hiszek az ilyen lehetetlen dolgokban.. lehet hogy hülyeségnek hangzik de kajak olyan volt mintha álmunkban beszélgettünk volna.. ki tudja lehet ő is ezt álmodta az ő szemszögéből..

Már volt velem olyan többször, hogy megtörtént az álmom.. meg az alapján tudtam elkerülni valamit.. én se hiszem el ha nem tapasztalom...

2013. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!