Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Barátnőmmel álmodtam, hogy...

Barátnőmmel álmodtam, hogy "szórakozgatunk"?

Figyelt kérdés
szóval az álom lényege az, hogy egyik barátnőmmel álmodtam, akit ugyan ritkán látok, mert külföldön él, és vele voltam, és elkezdtünk mindenféle dolgot csinálni..én nagyon élveztem, legalábbis ahogy emlékszem rá..mellét puszilgattam, és volt egy fura érzésem is, hogy szeretnék vele szexelni..de ez ugye nem volt kivitelezhető..lényeg az, hogy nagyon felfokozott izgalmi állapotban voltam. ez ugye nem jelenti azt, hogy vonzódom a lányokhoz is?? vagy aki az életben hetero, akkor az az álmában sem izgul ilyenekre, igaz?! köszi az értelmes válaszokat. 22l
2012. ápr. 14. 11:19
 1/9 anonim válasza:
Ilyen már velem is volt, szerintem egy ponton mindenki felteszi magának a kérdést, ha nem is tudatosan de mindenki vonzódik a saját neméhez is, persze ez nem jelenti azt hogy leszbikus vagy esetleg biszex vagy csak álmodban a tudatalattid rakoncátlankodik :)
2012. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

No de lányok mindjárt hááányok! :)


Dehogy csak viccelek, valójában izgató a téma nekem mint férfinak.


Komolyra fordítva a szót, ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget, álmában az ember néha nagyon fura dogokat tud elképzelni, hidd el ez amit írtál még nem is bizarr annak ellenére hogy mint írtad tudatosan nem vonzódsz. Állítólag a nők jelentős részében benne van valahol a kiváncsiság, a hajlam a saját neme felé szexuálisan, csak van aki ezt tudatosan soha az életben nem fedezi fel.


LEhet ez az elfojtott dolog, a tudatalattidból álmodban előjött, de semmi jelentősége nincs. :)

2012. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó, nem nyugodtam meg:Dmég mindig idegesít a dolog..én tulajdonítok neki jelentőséget, mert ilyen érzésem van egy ideje, h vonzanak a lányok is, és ez csak még jobban azt igazolja..amúgy köszi a válaszokat.
2012. ápr. 14. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha valóban így van barátkozz meg a gondolattal.. Fogadd el önmagadat. Én jártam egy olyan lánnyal aki szerette a lányokat is.. van olyan férfi aki ennek kifejezetten örül mert összejöhet a hármas :))


Én megmondtam neki hogy nem örülnék neki ha csajokkal kavarna amikor nincs ott nekem ugyanolyan megcsalás lenne így vége is lett.


De ő elfogadta magát és bizony időnként összekavart nőkkel is és nagyon élvezte. De férjet és gyerekeket akart..

2012. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nők jelentős részében van egyébként szexuális vonzalom a saját neme után de csak kevesen ismerik be. Viszont az is köztudott hogy a nők jelentős része egyszer legalább az életében kipróbálja minimum csók szinten. Érdekes dolgok ezek, hiszen a másik nemnél ez elképzelhetetlen, egyértelmű hogy meleg az illető..
2012. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, én is kipróbáltam már nővel..de tényleg, amúgy lehet van bennem ilyen hajlam, nem is kicsi, és itt jön ki az egész..van aki szerint ez már belemagyarázás lehet, de van amikor ez tök valós és elfojtott dolgokra utal..
2012. ápr. 14. 17:28
 7/9 A kérdező kommentje:
azért szeretném tudni, hogy most "mi van"..szerintem egyáltalán nem normális ha egy hetero nő ilyenekről álmodik, de ez csak az én véleményem.
2012. ápr. 14. 17:30
 8/9 lo asz hadnagy válasza:

irj meg, ne hagyd abba::))


egyebkent abban semmi gaz nincs ha vonzodsz a lanyokhoz is. az exem ugyanez volt, azota meg van ket gyereke es boldog hazassagban el.

2012. ápr. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

mit írjak még?:D

amúgy ez sosem fog szerintem olyan méreteket ölteni, hogy én most nővel legyek, vagy éljek együtt, nyilván nem..csak választ szeretnék kapni a dolgokra..hogy ez most ilyenben is megnyilvánulhat-e, vagy csak a való életben.. nem tudom, tényleg nem tudom.

2012. ápr. 15. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!