Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott nagymamával álmodni,...

Halott nagymamával álmodni, üzenet lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Furcsa álmom volt az éjjel. Olyannyira hogy még kiabáltam is, a férjem úgy vígasztalt mert szinte majd kiugrott úgy vert a szivem. Szellemest álmodtam. Megjelent a halott nagymamám, rettentő boldog voltam, csodálatosan szép volt, sima volt a bőre, szóval csodaszép. Rámnézett és kérdezte hogy mit szeretnék, de a szája nem mozgott, hanem olvastam a gondolatába, mondtam neki hogy egy csodaszép egészséges unokát neked!!!!!

De valamiért nem tudtam beszélni, nem nyílt ki a szám!Mégis megértette. Utána feküdtem az ágyunkba, és zajokat hallottam, ez még mindig álom volt, kezdtem félni, és éreztem hogy nyílik a szobaajtó, de senki nem volt ott, csak hideg levegőt éreztem, és nem mertem kinyitni a szemem. Aztán kinyitottam, és lesz ami lesz alapon indultam remegő lábakkal az üveg ajtó felé, és az ajtón piros digitális kijelzővel volt egy szám: 829


Kinyitottam az ajtót, és nyomást éreztem magamon, szorítást és próbáltam kiáltani de nem bírtam!!!!Na ekkor ébresztett fel a férjem, hogy kiabáltam álmomban, alig bírtam megnyugodni.


Szerintetek üzent valamit?



2012. ápr. 14. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hú, ez engem is érdekel.

biztos van benne valami, énis álmodtam már a mamámmal, fél éve halt meg. és mindig kérdezik, hogy beszélt? mondom igen. mert azt mondják, hogy halott ember az álomban nem beszél. hmm.

meg olyan hideg levegőt énis szoktam érezni. de mikor nem alszok, és csak az arcomra jön a hideg, tökre félek olyankor, és mindig este..

2012. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dehogy :)
2012. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A hideg levegő nekem is ismerős, de én nem szoktam félni. A szeretteink lelke talán visszajár, de biztos nem azért, hogy bántani akarna. Az álmod nem tudom, mit jelenhet, de mindenesetre arra a számra figyelj oda...
2012. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer a halott dédmamámmal álmodtam. 3 éves sem voltam teljesen, nem sokkal azelőtt halt meg.

Álmomban mentem le a lépcsőn (éjjel, félhomályban, nyomasztó-rettegéssel teli szívvel), kezemben tartottam egy plüss-macskát, amitől a valóságban is nagyon féltem. Megpillantottam egy széket, mely a lépcsővel szembe volt kitéve, rajta ült a dédmamám. Az ölében tartott egy nagy, fehér párnát. Hirtelen elkezdett jajgatni, hogy "ne ugorj le a lépcsőről!" (nem szó szerint így). Közben nagyon rettegtem, mert tudtam, hogy ő már nem él... és nem tudtam igazán sehova sem besorolni, hogy kit láthatok... de valahogy éreztem, hogy ő az egyik dédnagyim. Egyszer csak megbotlottam (vagy leugrottam), és lezuhantam a lépcsőről... egyenesen bele a nagy párnába, amit azóta magasra kitartott, hogy biztos beleessek. Ekkor láttam, hogy az arca helyén három, nagy vágás van... nem volt se szája, se orra, még a szemgödreit sem láttam.

A valóságban (ha ez nem az volt), gyakran ugráltam le a lépcsőről, egyszer sajnos nem értek oda időben a szüleim, és kórházba kerültem, megrepedt a koponyám, de szerencsére nem történt maradandó károsodás.

Anyukám szerint úgy mondtam egyszer el neki ezt az álmot, hogy "láttam Istent egy székben ülni" (vagy valami hasonlóan).

19/F

2012. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A férjem azt mondta , hogy lehet augusztus 29-én lesz hogy megfogan a babánk:)))))Elvileg még lehetséges is:)
2012. ápr. 14. 16:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Az álmoskönyvek tele vannak különféle magyarázatokkal. Van, hogy bejönnek, van hogy nem. Nekem az a véleményem, hogy nagyon szeretted a nagymamádat még akkor is, ha nem beszélsz róla, nem mondod mindig azt, hogy a nagymamám ezt csinálta meg ezt mondta. Az álom közbeni magatartásod nem valószínű, hogy magával az álommal függ össze. Az inkább idegi eredetű lehet. Na ez nem azt jelenti, hogy ideges vagy, de van benned valami feszültség, ami ilyenkor "robban". Lehet, hogy nem is tudsz róla. Ez lehet teljesen tudat alatti feszültség is. Gondold végig ilyen szemmel az életedet, a környezetedet, s lehet, hogy megtalálod az okát. Nem szedsz véletlenül altatót vagy nyugtatót? Mert ha igen, lehet hogy azt kell lecserélni másikra. Ez viszont már saját tapasztalatom. Ehhez viszont kell az orvos javaslata is.
2012. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy augusztus 29-én fogan meg, de az sem kizárt, hogy jövőre akkor születik meg, vagy valamelyik, "nem távoli" évben.
2012. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
:)
2012. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szerintem te csak túl sok true bloodot néztél:)
2012. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
egy részét se láttam, én nem viccnek szántam a kérdésem:)
2012. ápr. 14. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!