Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » álmomban fiú voltam jelent ez...

álmomban fiú voltam jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és azt álmodtam, hogy fiú vagyok, és hogy van egy barátnőm, akit nagyon szerettem ls kb percenként megcsókoltam :\ az álmomban nagyon jó volt, boldog voltam, de felkeltem és rájöttem hogy úristán hát én lány vagyok! most ez jelent valamit? nem tudok figyelni azóta semmire, hozzáérek egy lány barátomhoz és eszembejut hogy mit álmodtam :S nagyon rossz :S
2012. ápr. 14. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj. A legjobb esetben leszbikus vagy. Ami nagyon kúl.
2012. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez csak egy álom. Én is álmodtam már ilyet és még mindig a fiúkat szeretem!
2012. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg 16 éves fiú vagyok és azt álmodtam, hogy rajtam kívül a világon minden embernek 'megcserélődött' a neme. Na az szörnyű volt, szerencsére saját magamnak is csak a külső megfigyelője voltam az álmomban, szerencsétlenségemre viszont nem tudtam irányítani a cselekményt.


Készíts álomtérképet: mely álmokból voltak elemek abban az álomban előző álmaidból és, hogy a közelmúltban milyen valóságbeli 'események hívhatták életre' az álmot közvetve vagy közvetlenül.

Sok mindent megmagyaráz egy ilyen, akár fejben elkészítve is. Nekem például mindent megmagyarázott, de az impotencia csak egy nap(és egy nagyon jó álom, ha az a csaj tudná milyen tudatos álom 'cselekményébe' 'vontam' bele) után múlt el. XD

2012. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!