Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban egy katasztrófa...

Álmomban egy katasztrófa helyszínén voltam vegyesen az összes velem egykorú emberrel akivel jóban vagyok, mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Egy nagyáruház volt szándékosan arra berendezve, hogy odacsaljon tolvajokat, majd ezeket elgázosították és földalatti laborokba hurcolták. A külső üzlettérben voltunk, ahol kis kávézók meg hasonlók voltak és egyszer csak azt vettük észre, hogy ilyen vogonszerű ruhába öltöznek a biztonsági őrök és permetező cuccot visznek a hátukon és fújják be az összes embert. Egyébként egy fesztivál ideje alatt történt az egész.


Szerintem ez a cselekmény lényegtelen. Max az a lényeges ami történt, tehát az atmoszféra, amit megteremtett. Munka közben mindenki próbált a fesztivál miatt összekuszálódott nagyáruházból mindent kihozni ami lehetséges. És emiatt döntöttek úgy az őrök, hogy mindenkit összeszednek aki bent volt, és majd a kameraképek alapján szétválogatják az embereket.


Amikor az altatógáz permetezés elindult mindenki elkezdett menekülni az áruházból, én pár emberrel a szolgálati részekben ragadtam, de elkerülve a gázt. Arról szólt az egész itt, hogy össze vissza telefonáltam minden ismerősömnek, hogy megvannak-e még. Próbáltam fejvesztve csatlakozni hozzájuk. Mindenki megvolt. Lejutottam egy lezárt földalatti részbe, ahol egy kórház szerű területre bukkantam, ahol kiszedték az emberek szerveit, de szerencsére sikerült elmenekülnöm.


Végül sátorokkal és még az áruházból kihozott élelmiszerrel felszerelkezve (éjjel) próbáltunk minél messzebb kerülni a dolog légterétől nem mertünk sátorban aludni és az utolsó pillanat amire emlékszem az az, hogy két ismerősömmel, miközben tudtuk, hogy a többiek más irányban már kijutottak a veszélyes területről hajnalodás közben valami erdőben egy hegy felé mentünk felfele, és konkrétan ott akartunk letáborozni és bevárni a többieket.


Mit jelenthetett?


2011. szept. 3. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt különösebb jelentése, talán összekevert köznapi dolgokkal az agyad egy filmet, tudat alatt elképzelt jelenetet, és abból generált egy történetet, így dolgozva fel a napokban kapott információtöbbletet.
2011. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerintem meg volt
2011. szept. 3. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!