Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodjuk h...

Mit jelent ha azt álmodjuk h egy családtagunk meg hal? Többször is álmodtam már h apukám meghal álmomban, közeli kapcsolatról nincs szó köztünk, mert elég rosszban vagyok vele.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

àlmokban a vágyaink, és félelmeink jelennek meg, ez lehet akár tudatt alatti is.


Kérdés neked melyik?

2012. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az álom egy figyelmeztetés, hogy meg kell próbálnod rendezni a kapcsolatotokat édesapáddal. Addig, amíg még megteheted, mert utána már hiába akarnád... és ezt te is tudod, azért álmodsz ilyeneket. Félsz attól, hogy tényleg meghal, még mielőtt kibékülhetnél vele...
2012. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Hozzátartozód haláláról álmodni: ellenszenvet érzel iránta. Ha ismeretlen személy: mások nem tudnak neked ártani." Álmoskönyvben találtam és igaz lehet,én akkor álmodtam erről,amikor apukám csalódást okozott nekem..
2012. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ! :)
2012. ápr. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!