Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő - Nyilas férfi...

Skorpió nő - Nyilas férfi kapcsolatról vélemények?

Figyelt kérdés
Én volnék a leányzó :) Tudom, h a skorpiókkal eléggé nehéz, ezt magamon is érzem... 20/L
2011. dec. 7. 02:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Ez már a milliomodik ilyen kérdés, tanuljátok már meg, hogy asztrológiailag ez lóf@sz, ha két csillagjegyet mondasz, mert van 9 bolygó és sok kisbolygó, állandó mozgásban, ezek vagy hatféle különböző szöget bírnak bezárni, és még rengeteg tényező van, amiket számításba lehet venni, ezek adják ki a teljes horoszkópot (gondolom, az már neked is feltűnt, hogy nem minden tizenkettedik ember pontosan ugyanolyan egyéniség, mint te). Bocs, hogy pont téged ordítalak le, csak ezt a kérdést felrakták már mind a 144 kombinációban, és ennyi infóból az összesre azt lehet mondani, hogy vagy működni fog a kapcsolatotok, vagy nem. Pontos születési dátum és hely tudatában lehet kielemezni, az viszont hosszadalmas és ingyen nem nagyon szokták megcsinálni, ha mégis találsz olyan asztrológust, aki megmondja, az valszeg nem itt lesz, hanem egy asztrológiai fórumon.

Különben mi értelme kérdezni? Ha azt mondom, hogy ez egy rossz kapcsolat lesz, akkor elhagyod, csak mert egy ismeretlen azt mondta?

2011. dec. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Én biztos nem állnék össze skorpióval...


Nem csipázom őket.


20/F Nyilas

2011. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem szeretem öket,tul lassuak mindenben,az idegjeimet tepik.

Nyilas,nö

2011. dec. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Uh,boccs,te vagy a skorpio nö:)),hat nem szerencses összeallitas,de mint mar itt irtak,több mindentöl függ.Lehet neked a legjobb lessz.Különben sosem neztem kinek mi a jegye,igaz a skorpiokat akit ismertem(2kapcsolat),nem valami jo volt.
2011. dec. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Ez igen! Előre is elnézést, de baromi okos a 2 válaszoló nyilas... képesek vagytok valakit csak azért diszkriminálni, mert kb. október végén - nov. elején született? Pedig mindenhol azt írják a nyilasokról, hogy a legkevésbé előre ítélkező jegy... ennyit arról, hogy mennyire éri meg beskatulyázni másokat akár pozitív, akár negatív értelemben!

Skorpió nő- ny. férfi kapcsolatról az a véleményem, hogy ahány skorpió/nyilas, annyiféle ember. Ismerek ilyen párost, ott szent a béke, jól kijönnek egymással már vagy 4 éve, de 1 példa nem biztos, hogy túl reprezentatív.

2011. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem vállt be. Eleinte kedvesek voltak, ravaszul elcsavarták a fejem. Majd mikor úgy éreztem bármilyen titkot és érzést megoszthatok velük, akkor eltűnt a kedvességük, és házisárkány parancsolgatókká váltak. Ez kibírhatatlan hosszútávon. Mi nyilasok őszintén és szívből szeretünk. A skorpiók inkább társfüggők és a külsőségek dominálnak esetükben, úgy vettem észre.

Első barátnőm volt skorpió, még gimnáziumban, 1 éves sem lett a kapcsolat.

Majd sajnos 30 évesen ismertem meg egy 27 éves skorpiót. Ő már még ravaszabb volt, 3 évig kínzott.


Skorpió nővel eddigi tapasztalataim szerint jobb nem kezdeni.

35f

2011. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Bár én oroszlán nő vagyok, de akiket eddig megismertem skorpiókat (ffi/nő), egyikkel sem volt túl jó tapasztalatom, sajnos. Az élettársam nyilas, 3.5 év jól működő nagyobb konfliktus mentes kapcsolat után elvett egy skorpió nőt...hát nem köszönte meg...több megcsalás, anyagi kiforgatás után elváltak. A családban egyik férfi rokonnak is skorpió az élettársa és hát no komment, tépi a családot ahol csak tudja...

Nekem volt egy férfi az életemben skorpió, egyik nap még oda volt értem, másnap meg lelépett.

Volt egy barátnőm, szintén skorpió, nagyon jó barátságnak indult, aztán részegen egy buliban elmondott minden knak, de persze nem emlékezett rá...a barátja akkoriban nyilas volt (szintén jó barátom) és 2 hét füli szerelmesség után megcsalta egy igénytelen pasival...

Ennyi, amit tapasztaltam róluk és sajnos mind negatív...de remélem ez csak a véletlenek műve.

23N

2011. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
67%

Személyes tapasztalat..én is skorpió vagyok:) és nyilas a barátom.. Igaz megcsak 2,5 hónapja boldogitom,de úgy érzem hogy meg sokáig szeretnem..semmi rosszat nem tudok mondani erről..:)


21/L

2011. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Ti most komolyan csillagjegyek alapján kategorizáljátok az embereket? -.-" Mit ne mondjak, csak gratulálni tudok hozzá, titeket is fog még néhány csalódás érni az életben, ha pl. egy "megbízható" vagy "jó" csillagjegyű ember faképnél hagy majd benneteket.
2011. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is skorpió lány vagyok, szerintem nem jó párosítás. Eleinte ugyan nagyon izgalmas és jó lehet, de idővel kiütköznek az ellentétek, amiből nem kevés van.
2012. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!