Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megfenyegettek...

Álmomban megfenyegettek késsel, ez mit takarhat?

Figyelt kérdés

3-an voltunk kint este az utcán. Egy lány, akinek tetszettünk egymásnak, de nem ismerem egy ismeretlen "barátom", meg én. A lány felmászott valamiféle téglára szoknyában, amire én segítettem fel. Akkor azonban jött 2 megtermett krapek és azt mondták, hogy vegyem le a BICIKLIMről a lámpákat, mert kell nekik. Mondtam nekik, hogy ugyan már, ne hülyéskedjenek. Ekkor az egyik kést rántott és utasított, hogy vegyem le. Felkaptam a vizet és mondtam neki, hogy nem jó emberrel kezdett ki. Elővettem a telefonom és szóltam neki, hogyha ezt a hívást eleresztem meg fog halni. Nem hatott rá, csak közeledett azzal a késsel, ekkor felkeltem...

A való életben ez nem lenne így, mert ilyen majmok közt nőttem fel. Ha meg telefonálnék, biztosan elmenne, ismernek. Különös ez az álom, be van rekedve a torkom, szerintem álmomban üvöltözhettem vele. Meg remegek még mindig az idegtől, hát ez komoly. Szerintetek?



2012. ápr. 25. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy rosszat álmodtál.
2012. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy akció filmet néztél mielőtt lefekűdtél.. vagy pedig félsz vmitől tudat alatt.. én is sokszor álmodtam régen h űldöznek megakarnak ölni...
2012. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!